Zveme vás na seminář

PRAHA | Paragrafy v bydlení

Obecné informace

Soužití v bytovém domě je vždy o citlivém hledání kompromisů. Je možné se ale nějak bránit, když dohoda není možná? Přijďte o vašich problémech diskutovat s odborníky na problematiku bytových domů. V moderované diskuse budou na dotazy odpovídat právníci zaměřující se na SVJ a BD a odborníci se specializací na správu bytových domů.

Přednášející

Ing. František Coufal

Je ředitel BD Pragostav. Dvě funkční období působil v představenstvu družstva a nyní působí na pozici ředitele. Problematikou bydlení se zabývá 8 let a to nejen z postu ředitele či statutára správní firmy, ale i jako dlouholetý předseda SVJ.

Mgr. Jan Eisenreich

Pracuje jako právník, který se specializuje na problematiku společenství vlastníků jednotek, obchodního práva a práva nemovitostí. Spolupracuje se Sdružením českých, moravských a slezských SVJ a portálem www.svjpravnik.cz.

Mgr. Martin Kroh

Předseda představenstva SBD Praha a předseda České společnosti pro rozvoj bydlení. Problematikou bydlení se zabývá 16 let, především v oblasti správy bytových domů. Přednáší v rámci vzdělávacích cyklů pro členy statutárních orgánů SVJ a BD, publikuje v médiích, v odborných časopisech o bydlení a na Portále o bydlení (SFRB), má za sebou moderování několika stovek schůzí SVJ a BD.

JUDr. Marek Novotný

Dlouholetý zkušený advokát v oblasti práva nemovitosti, bytového práva, práva bytového spoluvlastnictví a také v právu společenství vlastníků jednotek a družstev. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Aktivně se podílí na tvorbě legislativních norem, které ovlivňují oblast bytového práva.

Mgr. Jaroslav Suttner

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze,  advokát dlouhodobě se zabývající problematikou bytového práva, se zkušeností s více jak 400 soudními spory v této oblasti práva.

 

 

Datum

12.03.2020 od 16:00

Cena

Zdarma

Místo

Nadace ABF,
Václavské náměstí 833/31,
Praha 1

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Rezervace jsou uzavřeny.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter