Zveme vás na seminář

PRAHA | Finance v bytovém domě

Obecné informace

Problémy s neplatiči, jako je insolvence či exekuce, ale také hospodaření s fondem oprav, úvěry, refinancování prostě veškeré finance v bytovém domě, se týkají všech jeho obyvatel. A právě tohle všechno je obsahem našeho semináře Finance v bytovém domě. Přijďte se na naši moderovanou diskusi podělit o konkrétní problémy při správě financí. Za nás přijdou diskutovat přední odborníci na účetnictví, financování a legislativu bydlení a budou odpovídat i na vaše dotazy.

Přednášející:

Ing. Dagmar Jonášová

Vystudovala jsem VŠE Praha, obor bankovnictví. Od roku 1995 pracuji v bankovním sektoru v oblasti úvěrů pro PO. Od roku 2000 jsem zaměstnána v Raiffeisen stavební spořitelně, kde se od roku 2001 věnuji poskytování úvěrů pro PO, zejména pro bytová družstva a SVJ, tvorbě metodiky, školení OZ na danou problematiku i marketingové podpoře. Tzn. min. 15 let praxe přímo v oboru. Objem úvěru poskytnutých každoročně BD a SVJ činí více jak 1 mld. Kč.

Ing. Marie Hronová

Vedoucí oddělení daně z příjmů právnických osob Finančního úřadu pro hlavní město Prahu. Ve finanční správě pracuje od roku 1991, nejdříve jako referent správy daní, od roku 1994 jako referent oddělení daně z příjmů právnických osob Finančního ředitelství pro hl. m. Prahu   (po reorganizaci daňové správy Finančního úřadu pro hl. m. Prahu), prošla všemi úrovněmi této instituce. Přednáší jak v rámci vzdělávání  pro zaměstnance Finanční správy ČR, tak i pro různé zájmové skupiny zabývající se problematikou daně z příjmů právnických osob.

JUDr. Marek Novotný

Dlouholetý zkušený advokát v oblasti práva nemovitosti, bytového práva, práva bytového spoluvlastnictví a také v právu společenství vlastníků jednotek a družstev. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Aktivně se podílí na tvorbě legislativních norem, které ovlivňují oblast bytového práva.

Mgr. Martin Kroh

Předseda představenstva SBD Praha, předseda správní rady Družstevního marketingového sdružení ČR a předseda České společnosti pro rozvoj bydlení. Problematikou bydlení se zabývá 16 let, především v oblasti správy bytových domů. Přednáší v rámci vzdělávacích cyklů pro členy statutárních orgánů SVJ a BD, publikuje v médiích, v odborných časopisech o bydlení a na Portále o bydlení (SFRB), má za sebou moderování několika stovek schůzí SVJ a BD.

Datum

25.10.2018 od 16:00

Cena

Zdarma

Místo

Nadace ABF,
Václavské nám. 833/31,
110 00 Praha 1

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Tato událost je již plně obsazena
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter