Zveme vás na seminář

PRAHA | Dotace pro domy v památkové zóně Prahy

Obecné informace

Rekonstrukce bytových domů v památkových zónách nese řadu komplikací. Domy většinou nelze zateplit, a tím jsou diskvalifikovány z programů, jako je Nová zelená úsporám a každý zásah se navíc výrazně prodraží kvůli požadavkům památkářů. Pokud vlastníte dům v Praze a je umístěn v památkové zóně, můžete nyní pro opravy a rekonstrukce využít finanční dotaci poskytovanou magistrátem hlavního města. Dotaci lze využít například na fasádu, okna, střechu, ale i interiéry a další části domu.

Pro zájemce o tuto dotaci jsme připravili seminář, kde vás odborníci na tento dotační program seznámí s jeho podmínkami a poradí vám, jak postupovat s podáním žádosti. Během semináře budou také odpovídat na vaše dotazy.

Přednášející:

Mgr. Jan Eisenreich

Pracuje jako právník, který se specializuje na problematiku společenství vlastníků jednotek, obchodního práva a práva nemovitostí. Spolupracuje se Sdružením českých, moravských a slezských SVJ a portálem www.svjpravnik.cz.

Mgr. Vojtěch Opočenský

Problematikou SVJ se zabývá již od roku 2015, kdy začal zastupovat Městskou část Praha 1 na shromáždění vlastníků jednotek v budovách, kde má Městská část Praha 1 majetkový podíl. V roce 2017 spoluzaložil portál www.svjdotace.cz, který zajišťuje konzultační činnosti v oblasti dotací a grantů pro SVJ a bytová družstva. Rovněž se zabývá správou nemovitostí a poskytuje právní poradenství předsedům SVJ v bytových domech prostřednictvím portálu www.svjpravnik.cz.

Datum

17.09.2019 od 16:00

Cena

Zdarma

Místo

Nadace ABF,
Václavské nám. 833/31,
110 00 Praha 1

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Rezervace jsou uzavřeny.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter