Zveme vás na seminář

OLOMOUC | Rozúčtování tepla a technologie, které ho šetří

Obecné informace

Všechno, co potřebujete vědět o rozúčtování tepla v bytovém domě, a ještě něco navíc. Nejlepší teplo je totiž to, které vůbec nespotřebujete. Na našem semináři se dozvíte vše o správném měření a rozúčtování tepla z centrálního zdroje (CZT) a o monitorování efektivity provozu v případě, že máte vlastní domovní kotelnu.

V druhé části vám ukážeme, jak nahlížet na bytový dům z hlediska technologií pro vytápění, přípravu teplé vody a spotřebu elektrické energie. Ukážeme vám, jaké jsou nejnovější trendy v technologiích a porovnáme je mezi sebou z hlediska efektivity a ekonomiky provozu.

Připravte si dotazy, které se vás v oblasti rozúčtování a technologií týkají a přijďte se poradit s odborníky na seminář Akademie pro bytové domy.

Program

16:00 – 17:00 – 1. část přednášky

17:00 – 17:30 – pauza

17:30 – 18:30 – 2. část přednášky

18:30 – 19:00 – prostor na dotazy

Přednášející

Jarmila Trčková

Je odbornice na oblast rozúčtování nákladů ve společnosti ista Česká republika s.r.o. Rozúčtováním nákladů na teplo a vodu se zabývá od roku 2002, kdy do společnosti nastoupila do rozúčtovacího oddělení. V roce 2007 se stala vedoucí rozúčtovacího oddělení a na této pozici působí do současné doby. Řadí se mezi přední odborníky v oblasti rozúčtování, účastnila se několika projektů a působila v pracovních skupinách, uspořádaných Ministerstvy financí a pro místní rozvoj, zřízených v souvislosti s legislativními změnami v minulých letech. Její názor je často vyhledáván na fórech, které se zabývají bytovou problematikou a problémy s vyúčtováním.

David Samek

Nastoupil do společnosti ista Česká republika s.r.o. v roce 2017. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují oblasti měření a regulace, VZT, vytápění a klimatizaci.

Ing. Zbyněk Dvořák

Patří mezi odborníky s dlouholetou praktickou zkušeností v oblasti tepelných čerpadel pro bytové domy. Za dobu svého působení pomohl desítkám bytových domů k úspěšné realizaci tepelných čerpadel a odpojení od dálkového vytápění. Jeho specializací je posouzení technického stavu objektu, navržení odpovídajícího zdroje tepla a TUV, ekonomické návratnosti navrhovaného řešení, kontrolu a přípravu projektové dokumentace, odbornou způsobilost v rámci platné legislativy při povolování staveb a kontrolní činnost při realizaci technologického řešení.

 

Datum

14.05.2019 od 16:00

Cena

Zdarma

Místo

BEA centrum Olomouc,
tř. Kosmonautů 1288/1,
Olomouc

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Rezervace jsou uzavřeny.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter