Zveme vás na seminář

BRNO | Rozúčtování tepla a modernizace
bytových domů s dotací IROP

Obecné informace

Rádi bychom vás pozvali na další seminář Akademie pro bytové domy v Brně. Tentokrát jsme zvolili témata, která vám pomohou se zorientovat v metodách rozúčtování tepla a také v technologiích pro efektivní   a úsporné vytápění.

V první části semináře se dozvíte vše o správném měření a rozúčtování tepla z centrálního zdroje (CZT) a o monitorování efektivity provozu v případě, že máte vlastní domovní kotelnu.

V další části semináře se dozvíte, jak plánovat, připravit a financovat revitalizaci bytového domu, modernizaci technologií pro vytápění, přípravu teplé vody a spotřebu elektrické energie. Dozvíte se také jak na poslední chvíli využít končící dotační program IROP a ušetřit 30 % z vlastních prostředků na modernizaci.

Za jediné odpoledne se tak seznámíte nejen s tím, jak teplo správně rozúčtovat, ale hlavně i s tím, jak tepla spotřebovat co nejméně včetně celého procesu modernizace bytového domu od záměru, přes potřebná povolení optimální financování, přípravu dotační žádosti až po úspěšnou realizaci. Seminář je pro registrované účastníky zdarma.

Program

16:00 – 17:00 – 1. část přednášky

17:00 – 17:30 – pauza

17:30 – 18:30 – 2. část přednášky

18:30 – 19:00 – prostor na dotazy

Přednášející

Bude doplněno

Datum

16.04.2019 od 16:00

Cena

Zdarma

Místo

Sál Břetislava Bakaly,
Žerotínovo nám. 6,
602 00 Brno-střed

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Rezervace jsou uzavřeny.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter