Semináře na Moravě prezentují dotace
na revitalizace bytových domů

min. čtení · Dotace · Revitalizace domu · semináře ·

Semináře, pořádané společností Alumbrado, jsou věnovány podmínkám dotace pro bytové domy z Integrovaného Regionálního Operačního Programu, krátce IROP. Jedná se o evropskou dotaci určenou na revitalizaci bytových domů mimo hlavní město.

Zajímají vás praktická doporučení, případně máte dotazy, které čekají na odpověď?

Seminář k dotačnímu programu IROP je organizován ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Dům plný úspor, která se využíváním dotací dlouhodobě úspěšně věnuje. Přednášet budou odborní poradci ze společnosti Dům plný úspor, která se podílí na připomínkování podmínek dotačních programů a v minulosti její poradci provázeli při revitalizaci majitele více než stovek bytových domů.

Žádosti o dotaci z programu IROP je možné již podávat. „Seminář proto vidíme jako příležitost získat základní informace k dotačnímu programu a seznámit se s postupem, jak se včas a správně připravit na revitalizaci vašeho domu. Dovíte se také, jaké přínosy má regulace vytápění bytového domu www.subregulace.cz,“ přibližuje obsah semináře Ing. Jan Ryšavý z pořádající společnosti Alumbrado, s.r.o.

Na semináři bude též možné si zdarma objednat termografické snímky (termovizi) vašeho nerevitalizovaného domu.

Termíny seminářů pro Jižní Moravu

Všechny semináře jsou pro registrované zdarma. Termíny seminářů a možnost registrace najdete zde . Registrovat se můžete také e-mailu sarka.pavlu@alumbrado.cz . Informace o přihlašování se můžete dovědět také na zelené lince 800 821 831.

Případné osobní konzultace, posouzení stavu vašeho domu nebo poradenské služby objednávejte u Ing. Jana Ryšavého na níže uvedených kontaktech:

Kontakt

Alumbrado s.r.o. – provozovatel poradenského centra Dům plný úspor o.p.s.

Pobočka Morava, korespondenční adresa: Sladkého 13, 617 00 Brno

Kontaktní osoba: Ing. Jan Ryšavý, 725 099 054, rysavy@dumplnyuspor.cz

 

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Dotace IROP pro mimopražské bytové domy pomalu končí

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný? Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již příští rok v listopadu. Jak vše stihnout a…

S dotacemi pro lepší bydlení poradí v únoru veletrh…

Praha, 21. listopadu 2018 – Sedmý ročník veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV, který proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA ve dnech 7. až 9. února 2019, nabídne návštěvníkům i kompletní přehled a poradenství v oblasti dotačních programů…

Dotace pro SVJ a bytová družstva

Ačkoliv v současné době existuje pro SVJ a BD mnoho možností, jak financovat opravy bytového fondu pomocí veřejných peněžních prostředků, využívá této pomoci zatím jen menší část z nich. Jednak je to dáno tím, že je složité získat ucelený přehled…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter