Semináře na Moravě prezentují dotace
na revitalizace bytových domů

min. čtení · Dotace · Revitalizace domu · semináře ·

Semináře, pořádané společností Alumbrado, jsou věnovány podmínkám dotace pro bytové domy z Integrovaného Regionálního Operačního Programu, krátce IROP. Jedná se o evropskou dotaci určenou na revitalizaci bytových domů mimo hlavní město.

Zajímají vás praktická doporučení, případně máte dotazy, které čekají na odpověď?

Seminář k dotačnímu programu IROP je organizován ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Dům plný úspor, která se využíváním dotací dlouhodobě úspěšně věnuje. Přednášet budou odborní poradci ze společnosti Dům plný úspor, která se podílí na připomínkování podmínek dotačních programů a v minulosti její poradci provázeli při revitalizaci majitele více než stovek bytových domů.

Žádosti o dotaci z programu IROP je možné již podávat. „Seminář proto vidíme jako příležitost získat základní informace k dotačnímu programu a seznámit se s postupem, jak se včas a správně připravit na revitalizaci vašeho domu. Dovíte se také, jaké přínosy má regulace vytápění bytového domu www.subregulace.cz,“ přibližuje obsah semináře Ing. Jan Ryšavý z pořádající společnosti Alumbrado, s.r.o.

Na semináři bude též možné si zdarma objednat termografické snímky (termovizi) vašeho nerevitalizovaného domu.

Termíny seminářů pro Jižní Moravu

Všechny semináře jsou pro registrované zdarma. Termíny seminářů a možnost registrace najdete zde . Registrovat se můžete také e-mailu sarka.pavlu@alumbrado.cz . Informace o přihlašování se můžete dovědět také na zelené lince 800 821 831.

Případné osobní konzultace, posouzení stavu vašeho domu nebo poradenské služby objednávejte u Ing. Jana Ryšavého na níže uvedených kontaktech:

Kontakt

Alumbrado s.r.o. – provozovatel poradenského centra Dům plný úspor o.p.s.

Pobočka Morava, korespondenční adresa: Sladkého 13, 617 00 Brno

Kontaktní osoba: Ing. Jan Ryšavý, 725 099 054, rysavy@dumplnyuspor.cz

 

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Omítkový systém Baumit Klima získal zlatou Známku kvality 2019

„V interiéru trávíme až 90 % svého času, a tak je nutné klást velký důraz na vytvoření podmínek pro příjemné a zdravé bydlení,“ říká Ing. Tomáš Korecký, Ph.D., produktový manažer SOMS společnosti Baumit. „ Dnes se o toto téma zajímají…

Jak na revitalizaci bytového domu s dotací v sedmi…

Chystáte se revitalizovat váš bytový dům? Je to zdlouhavý a náročný proces jehož zvládnutí rozhoduje o tom, jak efektivně investujete vaše peníze a jak dlouho se budete radovat z opraveného domu. Jak revitalizace probíhá a na co si dávat pozor?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter