Semináře Akademie pro bytové domy již v únoru

2 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Akademie pro bytové domy startuje další ročník. První tři semináře se konají již v únoru, a to v Hradci Králové, Pardubicích a Ostravě. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný? Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již tento rok v listopadu. Jak vše stihnout a na co si dávat pozor? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Na dotazy účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby.

Kde a kdy můžete seminář navštívit?

Hradec Králové

  • 5. 2. 2019, 16.00–19.00 hod., Adalbertinum, Československé armády 300, Hradec Králové

Ostrava

  • 6. 2. 2019, 17:00-19:00 hod., Impact HUB, Sokolská třída 1263/24, Ostrava

Pardubice

  • 12. 2. 2019, 16.00–19.00 hod., Univerzita Pardubice, Studentská 519, Pardubice

Semináře jsou pro všechny registrované ZDARMA. Počet účastníků je omezen kapacitou místa pořádání semináře. Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz nebo na zelené lince 800 821 831.

klíčová slova:

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter