Semináře Akademie pro bytové domy v Brně startují již příští týden

4 min. čtení · akademie pro bytové domy · semináře ·

Jste předseda nebo člen výboru společenství vlastníků? Přemýšlíte jakou máte vlastně zodpovědnost? Máte v domě vlastníka, který všechno blokuje a nevíte jak s ním komunikovat? Přemýšlíte jak vybrat kvalitního správce pro váš bytový dům? Nevíte jak dosáhnout co nejnižších provozních nákladů vašeho domu? Pak je tento článek možná právě pro vás.

Na podzim se v Brně uskutečnil první odborný seminář z cyklu Akademie pro bytové domy. Zajímavé téma přitáhlo pozornost mnoha zástupců společenství vlastníků jednotek a bytových družstev. Zvýšený zájem o Akademii pokračuje i v letošním roce, proto příští týden organizátoři pokračují s dalším nabitým program. Seminář na téma Odpovědnost předsedy SVJ. A samozřejmě i ostatních členů výboru SVJ, případně předsedy a členů představenstev bytových družstev.

Hovořit se také bude o tom, co znamená vykonávat funkci s péčí řádného hospodáře a za co odpovídá či neodpovídá správce. Téma obohatí zejména hlavní přednášející JUDr. Marek Novotný i o zkrácené příklady z praxe v podobě soudních judikátů. A v závěru budou přednášející k dispozici pro konkrétní dotazy účastníků semináře. „Zájem o kvalitní a praxí ověřené informace stoupá. Velmi žádané jsou informace z oblasti legislativy a práva,“ potvrzuje správné načasování zahájení Akademie pro bytové domy Mgr. Martin Kroh, předseda České společnosti pro rozvoj bydlení.

Další dílem brněnských seminářů bude „Potížista v bytovém domě“. Na tento i ostatní semináře Akademie pro bytové domy se přihlašujte na zde.

Brno – semináře 2017

17.01., 17.30h. Seminář č. 1 – Odpovědnost předsedy a výboru SVJ

2.2., 17.30 h. Seminář č. 2 – Potížista v bytovém domě

W| www.AkademieBD.cz, T | 800 821 831

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Na východ Čech míříme s dalšími semináři

Projekt Akademie pro bytové domy pořádá další dvě akce ve východních Čechách - konkrétně v Náchodě a Vysokém Mýtě. Oba semináře se zaměří na možnost revitalizace pomocí dotace IROP. Přijďte se zdarma poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter