Seminář v Hradci Králové - Úspory energií a jejich
rozúčtování v bytovém domě

min. čtení · energie · Ohřev teplé vody · semináře · Vytápění ·

Energie jsou jednou z hlavních položek v nákladech bytového domu. Existuje přitom mnoho způsobů jak náklady na vytápění, elektrickou energii i teplou vodu efektivně zkrotit. Připravili jsme proto pro obyvatele bytových domů v Hradci Králové a okolí bezplatný seminář pod hlavičkou úspěšného projektu Akademie pro bytové domy. Na tomto semináři získají účastníci tipy a návody, jak řídit v bytovém domě odběr tepla s centrálního zdroje vytápění (CZT), za jakých předpokladů se vyplatí investice do tepelných čerpadel nebo proč u solárních panelů neplatí čím více tím lépe. Velmi zajímavým tématem semináře bude určitě správné rozúčtování tepla dle nových pravidel. Přednášet budou odborníci, kteří mají praktické zkušenosti s uvedenými tématy a jsou schopní a ochotní srozumitelně odpovědět na dotazy účastníků semináře. Neutrácejte zbytečně za energie a přijďte si poslechnout jak ušetřit a přitom investovat jen do takových opatření, která jsou chytrá a mají ekonomickou návratnost.

Seminář se koná 21.6.2016 v Kulturním středisku Médium v Hradci Králové a je pro všechny registrované účastníky zdarma. Přihlásit se na seminář můžete zde. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu.

Další podobné články

Cena vody 2019: Za vodu si připlatíme nejen v…

Plyn, elektřina a stejně tak i voda v novém roce zdraží. Vybrané vodárenské společnosti, které už zveřejnily ceník pro následující rok, plánují zdražení o necelých 5 %. U vody by se tedy měla průměrná cena vyšplhat až na 90 Kč…

Krb můžete mít i v paneláku

Krb v obývacím pokoji bytového domu již není nereálný. Na trhu jsou nyní moderní elektrické krby, plynové či biokrby. Pohodu u hořícího krbu si tak můžete užít i bez komínu.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter