Seminář v Hradci Králové - Úspory energií a jejich
rozúčtování v bytovém domě

min. čtení · energie · Ohřev teplé vody · semináře · Vytápění ·

Energie jsou jednou z hlavních položek v nákladech bytového domu. Existuje přitom mnoho způsobů jak náklady na vytápění, elektrickou energii i teplou vodu efektivně zkrotit. Připravili jsme proto pro obyvatele bytových domů v Hradci Králové a okolí bezplatný seminář pod hlavičkou úspěšného projektu Akademie pro bytové domy. Na tomto semináři získají účastníci tipy a návody, jak řídit v bytovém domě odběr tepla s centrálního zdroje vytápění (CZT), za jakých předpokladů se vyplatí investice do tepelných čerpadel nebo proč u solárních panelů neplatí čím více tím lépe. Velmi zajímavým tématem semináře bude určitě správné rozúčtování tepla dle nových pravidel. Přednášet budou odborníci, kteří mají praktické zkušenosti s uvedenými tématy a jsou schopní a ochotní srozumitelně odpovědět na dotazy účastníků semináře. Neutrácejte zbytečně za energie a přijďte si poslechnout jak ušetřit a přitom investovat jen do takových opatření, která jsou chytrá a mají ekonomickou návratnost.

Seminář se koná 21.6.2016 v Kulturním středisku Médium v Hradci Králové a je pro všechny registrované účastníky zdarma. Přihlásit se na seminář můžete zde. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu.

Další podobné články

Na východ Čech míříme s dalšími semináři

Projekt Akademie pro bytové domy pořádá další dvě akce ve východních Čechách - konkrétně v Náchodě a Vysokém Mýtě. Oba semináře se zaměří na možnost revitalizace pomocí dotace IROP. Přijďte se zdarma poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci…

Městská hromadná doprava tepla

Hromadné zásobování teplem z centrálního zdroje (CZT) je populární nejen v Praze, ale i v dalších velkých městech. Oblibě se těší hlavně díky uživatelskému komfortu a šetrnosti k životnímu prostředí.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter