Seminář v Hradci Králové - Úspory energií a jejich
rozúčtování v bytovém domě

min. čtení · energie · Ohřev teplé vody · semináře · Vytápění ·

Energie jsou jednou z hlavních položek v nákladech bytového domu. Existuje přitom mnoho způsobů jak náklady na vytápění, elektrickou energii i teplou vodu efektivně zkrotit. Připravili jsme proto pro obyvatele bytových domů v Hradci Králové a okolí bezplatný seminář pod hlavičkou úspěšného projektu Akademie pro bytové domy. Na tomto semináři získají účastníci tipy a návody, jak řídit v bytovém domě odběr tepla s centrálního zdroje vytápění (CZT), za jakých předpokladů se vyplatí investice do tepelných čerpadel nebo proč u solárních panelů neplatí čím více tím lépe. Velmi zajímavým tématem semináře bude určitě správné rozúčtování tepla dle nových pravidel. Přednášet budou odborníci, kteří mají praktické zkušenosti s uvedenými tématy a jsou schopní a ochotní srozumitelně odpovědět na dotazy účastníků semináře. Neutrácejte zbytečně za energie a přijďte si poslechnout jak ušetřit a přitom investovat jen do takových opatření, která jsou chytrá a mají ekonomickou návratnost.

Seminář se koná 21.6.2016 v Kulturním středisku Médium v Hradci Králové a je pro všechny registrované účastníky zdarma. Přihlásit se na seminář můžete zde. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu.

Další podobné články

Zvažujete tepelné čerpadlo? Nespalte se

Podepsat zdánlivě výhodnou smlouvu, koupit tepelné čerpadlo a změnit dodavatele energií. Přesně to po vás mohou chtít nechvalně proslulí „šmejdi“. Po mobilních tarifech, dekách a hrncích si totiž našli nové téma. Úspory za teplo.

Potřebujete pauzu? Napusťte si vanu

Pobyt v teplé lázni podle odborníků uvolňuje stres i napětí. Stačí, když si do vany plné příjemně nahřáté vody přidáte vhodně zvolenou směs bylin, a do pohody se dostanete během chvíle. Koupele mají samozřejmě své kouzlo i na jaře, zvlášť během…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter