Seminář v Hradci Králové - Úspory energií a jejich
rozúčtování v bytovém domě

min. čtení · energie · Ohřev teplé vody · semináře · Vytápění ·

Energie jsou jednou z hlavních položek v nákladech bytového domu. Existuje přitom mnoho způsobů jak náklady na vytápění, elektrickou energii i teplou vodu efektivně zkrotit. Připravili jsme proto pro obyvatele bytových domů v Hradci Králové a okolí bezplatný seminář pod hlavičkou úspěšného projektu Akademie pro bytové domy. Na tomto semináři získají účastníci tipy a návody, jak řídit v bytovém domě odběr tepla s centrálního zdroje vytápění (CZT), za jakých předpokladů se vyplatí investice do tepelných čerpadel nebo proč u solárních panelů neplatí čím více tím lépe. Velmi zajímavým tématem semináře bude určitě správné rozúčtování tepla dle nových pravidel. Přednášet budou odborníci, kteří mají praktické zkušenosti s uvedenými tématy a jsou schopní a ochotní srozumitelně odpovědět na dotazy účastníků semináře. Neutrácejte zbytečně za energie a přijďte si poslechnout jak ušetřit a přitom investovat jen do takových opatření, která jsou chytrá a mají ekonomickou návratnost.

Seminář se koná 21.6.2016 v Kulturním středisku Médium v Hradci Králové a je pro všechny registrované účastníky zdarma. Přihlásit se na seminář můžete zde. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu.

Další podobné články

Co vám může překazit změnu dodavatele energií?

Každý má právo změnit dodavatele elektřiny a plynu. Ovšem ne vždy jde přechod k jinému dodavateli hladce. Ve změně může bránit současná smlouva o dodávkách energií, proces ale může zkomplikovat i stávající dodavatel nebo administrativní a jiná pochybení. Na co si především…

Také na ceně elektřiny můžete ušetřit

Jen za elektřinu utratí letos průměrná domácnost podle statistik 32 636 Kč, tedy o 23 % víc než v roce 2018. Některé společnosti se navíc chystají zdražit do konce roku ještě více. Jaké máme možnosti, abychom za elektřinu ušetřili?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter