Proč modernizovat výtah ve vaší budově s firmou Kone?

2 min. čtení · Výtahy ·

Víte, že skoro 120.000 výtahů v České a Slovenské republice jsou starší 25 let a představují provozní rizika budovy? Díky výměně výtahu vám KONE můžete odstranit všechna provozní rizika a váš výtah bude pro cestující opět bezpečný.

Znáte bezpečnostní rizika, kterými váš výtah může trpět?

  • Chybějící kabinové dveře
  • Podlahová plocha neodpovídá nosnosti kabiny
  • Přesnost zastavení kabiny ve stanici
  • Zařízení nouzové signalizace
  • Oboustranné zachycovače

Modernizace výtahu nejen, že zajistí bezpečnost cestujících, ale má i mnoho dalších pozitiv. Výhodou kompletní výměny je, že všechna bezpečnostní rizika dokážete odstranit najednou. Ušetříte jak čas, tak i peníze, než kdybyste modernizovali určité komponenty postupně.

Mnohem nižší náklady na provoz

Důležitým faktorem je ekologická účinnost a především eko-efektivní výkon. Výměnou zastaralého zařízení zajistíte díky novým technologiím lepší výkon při nižší spotřebě energie, odměnou tedy budou i mnohem nižší náklady na provoz.

Všichni cestující jistě ocení nesrovnatelnou úroveň komfortu při jízdě. Pocit bezpečí, kdy výtah zastavuje přesně ve stanici, dveře se správně dovírají a jízda je plynulá, je velmi důležitý. Díky atraktivnímu designu a snadné použitelnosti bude každá jízda příjemným zážitkem.

Kromě jiného se díky modernizaci zvýší hodnota budovy, zvýšíte atraktivitu pro potenciální nájemce a kupce. Vynaložené investice se brzy vrátí.

Spolehlivý partner

Před započetím projektu modernizace zvažte všechna hlediska. Nejlépe vám se všemi kroky poradí spolehlivý partner, který při vás bude stát při všech fázích projektu.

Proces modernizace s KONE:

  1. Budeme s vámi od začátku projektu a pomůžeme vyhodnotit stávající zařízení, doporučíme vhodné možnosti modernizace a společně najdeme ideální řešení právě pro vaši budovu.
  2. Po odborné konzultaci vybereme vhodné zařízení a zpracujeme plán instalačních prací, který nenaruší chod budovy.
  3. V rámci samotné výměny je nutné nezapomenout na bezpečnostní plán a hlídání provedených prací dle předchozího plánu a domluveného rozpočtu.
  4. Samotným předáním to pro nás nekončí. Zajistíme pro vás kvalitní servisní služby. Naplánujeme údržbu dopředu – vyvarujete se tak nečekaným prostojům při vyřazení výtahu z provozu a nenadálým výdajům spojených s opravami.

Máte k projektu modernizace otázky? Kontaktujte KONE a vyžádejte si schůzku s odborníkem, který vám poradí, jak na to.

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Jak správně dezinfikovat společné prostory?

Na to, že si po příchodu domů máme důkladně omýt ruce a použít dezinfekci, jsme si již zvykli. Jak se máme ale správně chovat ve společných prostorech bytového domu? Na která místa musíme brát větší zřetel a jak se tato…

Výtahy s umělou inteligencí

Nové inteligentní služby pro výtahy a eskalátory jsou zde – KONE Care TM 24/7 Connect. Data za zařízení po celém světě nám pomáhají vytvářet inteligentní služby pro řešení problémů, než vůbec nastanou a způsobí větší závadu. Pokud je něco s…

Pěšky, nebo výtahem? Jak poznáme, zda je bezpečný?

To, jak bezpečně na nás výtah zapůsobí, poznáme z pohledu možné reakce trochu pozdě – už se vezeme. Konkrétně – stoupáme, či klesáme ke svému cíli. Bát se, že s výtahem spadneme, je asi opravdu zbytečné. Takzvaných provozních rizik ale…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter