Přijďte na seminář: Profesionální předseda SV a právně uznatelné on-line hlasování svonline.cz

1 min. čtení · semináře ·

Zveme vás na seminář Profesionální předseda SV a právně uznatelné on-line hlasování svonline.cz, který pořádáme 19. dubna v Praze, Senovážné nám. 978/23. Na vaše dotazy bude připraven JUDr. Tomáš Pacner, Předseda představenstva RAK CZ, a. s. Počet míst je omezen!

Má Vaše společenství vlastníků problémy při volbě členů výboru či předsedy společenství? Potýká se vaše SVJ s nezájmem o účast na shromážděních? Pojďte si poslechnout veškeré informace o možnosti využít Profesionálního předsedu přímo od zdroje, který tuto službu nabízí.

Hledáte skutečně plně on-line způsob hlasování, které by bylo právně závazné, jednoduché na obsluhu, a aby tato možnost byla současně pro společenství vlastníků maximálně dostupná? Mrkněte do pozvánky, co vše se dozvíte.

Díky nám se v problematice GDPR neztratíte. Přihlaste se na seminář pomocí webového formuláře, nebo napište přímo na domovnik@sousede.cz.

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Revitalizace bytového domu jinak

Uvažujete-li o revitalizaci vašeho domu, přijďte si poslechnout, co všechno revitalizace obnáší. Na našem semináři Příprava a průběh revitalizace bytového domu se dozvíte mnoho zajímavých informací o tom, jak je potřeba se na revitalizaci dobře připravit, jak probíhá krok za…

Semináře Akademie pro bytové domy startují již v září

Podzimní cyklus seminářů Akademie pro bytové domy, určených pro statutární zástupce i pro členy družstev a SVJ, má již vypsaná témata i termíny seminářů. Zajímavé informace z oblasti práva, bydlení a užívání bytových domů budou probíhat na podzim v nových…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter