Pozor na padělky, není Vista jako Vista

2 min. čtení · balkony ·

I zasklívací systémy lákají padělatele

Jako každá úspěšná věc, která se prosadila na trhu, i zasklívací systémy lákají padělatele. Už dlouho se objevují kopie systémů společnosti Alumistr, českého výrobce s téměř dvacetiletou tradicí. Zákazníci bývají podvedení, když jim dodavatel místo požadovaného originálu namontuje napodobeninu, případně dokonce úplně jiný zasklívací systém, ale s dokumentací a smlouvou na vybraný výrobek. Papírově je tedy vše v pořádku, ale pouze zdánlivě. Systém AluVista je totiž patentově chráněn a bytová družstva nebo SVJ se takto snadno mohou dostat do konfliktu se zákonem. Společnost Alumistr jako výhradní uživatel patentu může požadovat demontáž již instalovaného systému a oklamaní vlastníci bytů tak zůstanou bez zasklení i bez peněz, které nezbývá než vymáhat zpět po podvodném dodavateli. Tento případ se právě řeší v Brně.

Jak situaci předejít a získat skutečně kvalitní zasklívací systém?

Investoři – bytová družstva a SVJ – si mohou snadno a rychle ověřit, zda od dodavatele dostanou originál. Stačí jen kontaktovat společnost Alumistr telefonicky 547 236 428 nebo e-mailem alumistr@alumistr.cz. Odměnou jim bude jistota, že neporušují zákon, nepřijdou o své peníze a kupují skutečně originál se všemi zárukami kvality.

 

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Hliníkové systémy ALUMISTR SE mění vizáž domů

Atypické tvary balkónů, atraktivní zábradlí s barevnými výplněmi, nadčasové kombinace skla a hliníku. K proměně paneláku nebo staré šedivé bytovky v moderní princeznu dnes mají architekti daleko zajímavější nástroje než jen barvu fasády. Stačí si pouze vybrat.

Zasklení balkonu krok za krokem

Zasklení balkonu nebo lodžie není jen estetické, ale hlavně praktické: rozšíří celoročně užívanou plochu bytu, ochrání proti hluku i prachu a sníží náklady na vytápění. Aby realizace proběhla podle očekávání a výsledek přinesl maximální spokojenost, je potřeba zvolit vhodný zasklívací…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter