1 min. čtení · semináře ·

Ve čtvrtek 29. října se pořádá v Praze již 3. termín seminářů České akademie bydlení. Seminář se dělí do dvou bloků. První blok se věnuje tématu Potížisté v bytových domech a následující blok se bude zabývat tématem Dlužníci v bytových domech.

Poradí vám zkušení odborníci

Tématy semináře Potížisté a dlužníci účastníky provedou JUDr. Marek Novotný (dlouholetý zkušený advokát v oblasti práva nemovitosti, bytového práva, práva bytového spoluvlastnictví a také v právu společenství vlastníků jednotek a bytových družstev) a Ing. Stanislav Nožina (od roku 2012 se profesionálně věnuje mentorství především v oblasti komunikace a vyjednávání).

Účastníci semináře získají jednoduchý návod, jak zvládnout jednání s lidmi, kteří neustále bojkotují jakýkoli rozvoj v bytovém domě a vyvolávají konflikty na domovních schůzích. Účastníci se také dovědí jak komunikovat s dlužníkem a jaké mají zákonné možnosti k dosažení úhrady dluhu.

Registraci na seminář najdete na stránkách: www.ceskaakademiebydleni.cz

klíčová slova:
·

Další podobné články

Co vás čeká na podzim v Akademii pro bytové…

Podzimní cyklus seminářů i webinářů Akademie pro bytové domy, určených pro statutární zástupce i pro členy družstev a SVJ, má již vypsaná témata i termíny akcí. U jarního cyklu počet zájemců často převyšoval kapacity. Nezmeškejte tedy včasnou registraci, aby vám…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter