Podzimní vydání magazínu Okolo bytu je k dispozici on-line

3 min. čtení · z praxe ·

Nejnovější vydání časopisu Okolo bytu získáte také on-line. K dispozici je ve formátu pdf a zakoupit ho můžete na webu www.KnihovnaBD.cz. Co v něm najdete?

Legislativa, finance i technologie

Tištěný časopis, stejně jako celý projekt Okolo bytu, se zaměřuje na situace a problémy, s nimiž se při správě domu a péči o něj setkávají zástupci bytových družstev a SVJ i jednotliví vlastníci bytů. V nejaktuálnějším čísle můžete zjistitjaká je aktuální situace ohledně EED: Co nám přinese a od kdy vstoupí povinnosti ze směrnice o energetické. Ujasníte si, jak pandemie koronaviru ovlivnila letošní roční vyúčtování nákladů na teplo a vodu a zaměříme se na sousedské spory vyvolané balkonem či lodžií.

Časopis s unikátním obsahem

Časopis neobsahuje stejné články jako web Okolobytu.cz nebo e-letter Okolo bytu. Výběr témat je však často inspirován příspěvky uživatelů diskusního fóra a reprezentuje proto oblasti, ve kterých je poptávka po ověřených informacích aktuálně největší. Zastánce toho je například rubrika: „Co se v oblasti bytových domů řeší nejvíce?“, kde odborníci komentují do hloubky diskusní vláka z on-line diskuse.

Také první březnové a druhé červnové číslo Okolo bytu stále zakoupíte na stránce www.KnihovnaBD.cz. Časopis obdržíte do vaši e-mailové schránky ve formátu pdf.

Zaujal vás časopis? Předplaťte si ho přímo do schránky

Odběr časopisu formou ročního předplatného si lze objednat na stránkách www.KnihovnaBD.cz. V internetovém obchodě Knihovna pro bytové domy najdete kromě Okolo bytu také další publikace, elektronické knihy a videa z webinářů Akademie pro bytové domy.

Další podobné články

Plísně v bytě – i když ji ještě nevidíte,…

V domácnosti požadujeme maximální čistotu. Rozhodně zde nechceme mít plíseň. Právě plísni se ale v zimních měsících mimořádně daří. Důvodem je ideální teplota a vlhkost. Je to důležité v první řadě pro naše zdravím, ale také kvůli hezkému vzhledu stěn…

Systémové řešení pro keramické obkladky a dlažby

Rozmanitost a vzrůstající kvalita různých typů obkladů a dlažeb pro novostavby i renovace vyžaduje neustálý vývoj stavebních materiálů, které jsou pro jejich úspěšnou realizaci klíčové. Baumit v této oblasti dlouhodobě nabízí svůj ucelený program s názvem Baumacol.

Pokoj pro školáka – dopřejte mu prostor na hry…

Školák by měl mít doma vhodný prostor pro učení i hry. Jak dětský pokoj přizpůsobit všem jeho potřebám? Největší pozornost byste měli klást na pracovní prostor, židli a osvětlení. Zapomenout nesmíte ani na úložný prostor a místo na spánek.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter