On-line webinář Akademie BD. Jak vyhodnotit nabídku a vybrat zhotovitele výměny výtahu

3 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 3. 3. 2020 od 18 hodin ve vašem PC nebo notebooku.

Jak vyhodnotit nabídku a vybrat zhotovitele výměny výtahu

Poslali jste zadání dodavatelům výtahu? Čeká vás výběr a vyhodnocení nabídek? Na našem webináři s vámi tentokrát projdeme krok za krokem celým procesem vyhodnocení nabídek a výběrem dodavatel. Ukážeme vám na co si při výběru dát pozor, čeho se vyvarovat a jak hodnotit a podle čeho. Prozradíme vám i jaká jsou, nebo mohou být úskalí samotné realizace. Webinářem vás provede Rafael Tyml ze společnosti KONE. Přihlásit se můžete ZDE.

Co je webinář?

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Abychom mohli během webináře odpovídat na vaše připravené dotazy, omezili jsme počet připojených návštěvníků.

Registrovat se můžete na www.AkademieBD.cz. Informace o seminářích můžete získat také e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz nebo telefonicky na bezplatné lince 800 821 831.

Zajímají vás již realizované webináře?

Sezónu webinářů rozjíždíme již po třetí. Záznamy z uplynulých akcí pro vás máme ke stažení na webu www.KnihovnaBD.cz:

Všechno co potřebujete vědět o centrálním zdroji vytápění v Praze

Technologie v bytovém dome

Odpovědnost statutárních orgánů SVJ

Jak revitalizovat bytový dům s dotací IROP

Rozvody vody a odpadů v bytovém domě

Definice a užívání společných částí bytového domu

Řízení zasedání shromáždění vlastníků

Jak pořídit výtah do domu, kde dosud není

 

 

Další podobné články

Aktuální režim Akademie pro bytové domy

Mrzí nás to, ale všechny jarní semináře Akademie pro bytové domy jsou v tuto chvíli ohroženy. Květnový a červnový semináře zatím nerušíme a budeme vás informovat podle aktuální situace. Co však je již nyní pro vás k dispozici? Prohlídněte si…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter