Na východ Čech míříme s dalšími semináři

2 min. čtení · semináře ·

Projekt Akademie pro bytové domy pořádá další dvě akce ve východních Čechách – konkrétně v Náchodě a Vysokém Mýtě. Oba semináře se zaměří na možnost revitalizace pomocí dotace IROP. Přijďte se zdarma poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů.

 

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný?

Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již tento rok v listopadu. Jak vše stihnout a na co si dávat pozor? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Na dotazy účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby. Seminář je pro registrované účastníky zdarma.

VYSOKÉ MÝTO

  • 23. 5. od 16:00 v aule Gymnázia ve Vysokém Mýtě (nám. Vaňorného 163)

NÁCHOD

  • 21. 5. od 16:00 v hotel U Beránka (Masarykovo náměstí 74)

Další podobné články

Co vás čeká na podzim v Akademii pro bytové…

Podzimní cyklus seminářů i webinářů Akademie pro bytové domy, určených pro statutární zástupce i pro členy družstev a SVJ, má již vypsaná témata i termíny akcí. U jarního cyklu počet zájemců často převyšoval kapacity. Nezmeškejte tedy včasnou registraci, aby vám…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter