Místa na vzdělávací semináře pro SVJ a BD se zaplnila během několika hodin

4 min. čtení · akademie pro bytové domy · semináře ·

Projekt „Akademie pro bytové domy“ odstartoval svůj čtvrtý ročník, a když se minulý týden zveřejnila nová témata jarního cyklu pro město Prahu, strhl se o místa obrovský zájem. Semináře jako třeba „Funkce orgánů SVJ a BD“ nebo „Peníze v bytovém domě“ přitáhlo takovou pozornost, že jsou již plně obsazeny a organizátoři projektu uvažují o jejich brzkém zopakování v dohledné době.

Pořadatelé vzdělávacích seminářů, které jsou určené zejména pro předsedy a členy výboru SVJ, zveřejnili minulý týden témata pro jarní cyklus a již během několika málo hodin byly místa na některé z nich plně obsazena. Velmi žádané jsou informace zejména z oblasti legislativy a práva, jak je však z ohlasu zřejmé, zájem ze strany výborů o kvalitní a praxí ověřené informace stoupá. Semináře se budou muset brzy opakovat.

Zvýšený zájem a neméně také pak kvalitu seminářů potvrzuje záštita Státního fondu pro rozvoj bydlení společně s Ministerstvem pro místní rozvoj, kterou pořadatelé Dům plný úspor o.p.s. a Česká společnost pro rozvoj bydlení nově získali na podzim minulého roku. Semináře jsou jedinečné také tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro všechny registrované účastníky zdarma.

V průběhu několika dnů pak budou zveřejněny také témata a termíny pro další města, mezi kterými nebude chybět třeba Hradec Králové a Pardubice. Pokud máte zájem o přednostní informace o přihlašování na semináře, či jste se nedostali na nějaký z pražských pište na email akademie@dumplnyuspor.cz, vždy zasílejte Váš email, společně s městem o které máte zájem.

Více informací o Akademii pro bytové domy naleznete zde.

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Na východ Čech míříme s dalšími semináři

Projekt Akademie pro bytové domy pořádá další dvě akce ve východních Čechách - konkrétně v Náchodě a Vysokém Mýtě. Oba semináře se zaměří na možnost revitalizace pomocí dotace IROP. Přijďte se zdarma poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter