Mibag: Nejlepším doporučením jsou výsledky naší práce

4 min. čtení · z praxe ·

Možná naši společnost znáte už roky, možná jste na naše služby vysoušení a odstraňování škod po požárech narazili poprvé. Ať tak, či onak, jistě vás zajímá, jak výsledky naší práce vypadají v praxi.

V říjnu jsme prováděli rozsáhlou sanaci bytu a společných prostor po požáru v panelovém domě v Rakovníku. Na balkóně jedné z bytových jednotek vznikl oheň a vysoká teplota rozbila okna. Požár se tak začal rychle šířit do přilehlého bytu. Zasáhl ale také společné prostory a fasádu celého domu.

Dekontaminace prostor vyžadovala odborný zásah

Vzhledem k rozsahu vzniklých škod a na základě dobrých zkušeností z minulosti byla naše společnost oslovena pojišťovnou. Naším úkolem bylo dát zasažené prostory co nejdříve do pořádku – tak, aby se obyvatelé bytu mohli co nejdříve vrátit do svého domova. Pouhé tři pracovní dny po požáru tak byly vyřízeny všechny potřebné dokumenty včetně schváleného rozpočtu a postupu prací. Na místě tak začaly dekontaminační práce.

Nejprve byl z bytu demontován všechen poškozený nábytek a další zplodinami hoření poškozené vybavení. Technici MIBAGu se pak pustili do samotné sanace prostor. Čištění bytu a společné chodby probíhalo ručně, na umývání fasády jsme použili plošinu a speciální čistící stroje. A jak to všechno dopadlo?

Bytový dům byl uveden do původního stavu

Od oslovení MIBAGu uběhly pouhé 4 týdny a byt, fasáda i společné prostory domu byly opět uvedeny do původního stavu včetně všech kompletačních prací. Výsledný efekt můžete posoudit sami na následujících fotografiích.

Stalo se vám něco podobného?

Jste v podobné situaci a řešíte, jak efektivně odstranit škody po požáru? Vyřešte svou starost jednoduše a rychle. Zamezte vzniku dalších škod a obraťte se na naše odborníky. Ušetříte tak své síly, čas i finanční prostředky. Sanaci nemovitosti po požáru rádi vyřešíme za vás.

 

Sponzor článku logo sponzora logo sponzora

Další podobné články

Vybíráme varnou deskou. Z jakých typů máte na výběr?

Jedna z nejdůležitějších věcí v kuchyni? Jednoznačně je to varná deska. Při jejím výběru máte na výběr z více typů. Mezi spotřebiteli převládá především snaha o minimální spotřebu energie. Který je pro vás ten nejvhodnější?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter