Kolik můžete ušetřit výměnou výtahu? Nechte si úsporu spočítat?

5 min. čtení · akademie pro bytové domy · Výtahy ·

Přemýšlíte o výměně výtahu nebo jeho modernizaci? Zvažujete ekonomická pro a proti a uvítali byste radu odborníka? Pak vězte, že výměnou výtahu můžete skutečně dlouhodobě ušetřit. Dnešní moderní zařízení dokáží uspořit až 90 % procent elektrické energie. Náklady na opravy pak odpadají ve 100% výši.

Jak je možné, že je rozdíl spotřeby elektrické energie tak markantní? Jsou to moderní technologie, které srážejí energetickou náročnost na minimum – frekvenční měniče s rekuperací, stand by režimy nebo LED osvětlení. Pokud tedy vybíráte nový výtah, neváhejte se výrobce ptát a konzultovat, která kombinace komponent vyhovuje nejlépe právě vašim potřebám.

Pokud potřebujete znát budoucí náklady objektu nebo prosadit investiční záměr třeba na schůzi vlastníků, pak pro vás bude zásadní vyčíslení úspor. A jsou to opět moderní technologie, které pomohou tento problém snadno vyřešit. Stačí znát základní informace o výtahu, nákladech na opravy a elektrickou energii. Poměrně přesný výpočet pak vychází z aktuálních cen za kWh.

Report o energetické náročnosti výtahu můžete získat i vy, a to velice jednoduchým způsobem. Na níže uvedeném odkazu vyplníte základní data o vašem výtahu a aktuální spotřebě a my vám výsledný report zdarma doručíme na vaši e-mailovou adresu nebo osobně.

PRO ZÍSKÁNÍ REPORTU KLIKNĚTE ZDE.

klíčová slova:

Další podobné články

Jak správně dezinfikovat společné prostory?

Na to, že si po příchodu domů máme důkladně omýt ruce a použít dezinfekci, jsme si již zvykli. Jak se máme ale správně chovat ve společných prostorech bytového domu? Na která místa musíme brát větší zřetel a jak se tato…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter