Kolik můžete ušetřit výměnou výtahu? Nechte si úsporu spočítat?

5 min. čtení · akademie pro bytové domy · Výtahy ·

Přemýšlíte o výměně výtahu nebo jeho modernizaci? Zvažujete ekonomická pro a proti a uvítali byste radu odborníka? Pak vězte, že výměnou výtahu můžete skutečně dlouhodobě ušetřit. Dnešní moderní zařízení dokáží uspořit až 90 % procent elektrické energie. Náklady na opravy pak odpadají ve 100% výši.

Jak je možné, že je rozdíl spotřeby elektrické energie tak markantní? Jsou to moderní technologie, které srážejí energetickou náročnost na minimum – frekvenční měniče s rekuperací, stand by režimy nebo LED osvětlení. Pokud tedy vybíráte nový výtah, neváhejte se výrobce ptát a konzultovat, která kombinace komponent vyhovuje nejlépe právě vašim potřebám.

Pokud potřebujete znát budoucí náklady objektu nebo prosadit investiční záměr třeba na schůzi vlastníků, pak pro vás bude zásadní vyčíslení úspor. A jsou to opět moderní technologie, které pomohou tento problém snadno vyřešit. Stačí znát základní informace o výtahu, nákladech na opravy a elektrickou energii. Poměrně přesný výpočet pak vychází z aktuálních cen za kWh.

Report o energetické náročnosti výtahu můžete získat i vy, a to velice jednoduchým způsobem. Na níže uvedeném odkazu vyplníte základní data o vašem výtahu a aktuální spotřebě a my vám výsledný report zdarma doručíme na vaši e-mailovou adresu nebo osobně.

PRO ZÍSKÁNÍ REPORTU KLIKNĚTE ZDE.

klíčová slova:

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Bydlení má problémy a je potřeba je řešit

Dostupnost a nedostatek bytů, složitá administrativa pro SVJ či dluhy v bytových domech kvůli neplatícím sousedům jsou natolik ožehavá témata, že je nutné na ně obrátit pozornost politiků. Na problematiku bydlení také poukazuje Mgr. Martin Kroh, vedoucí lektorského týmu Akademie pro…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter