Kolik můžete ušetřit výměnou výtahu? Nechte si úsporu spočítat?

5 min. čtení · akademie pro bytové domy · Výtahy ·

Přemýšlíte o výměně výtahu nebo jeho modernizaci? Zvažujete ekonomická pro a proti a uvítali byste radu odborníka? Pak vězte, že výměnou výtahu můžete skutečně dlouhodobě ušetřit. Dnešní moderní zařízení dokáží uspořit až 90 % procent elektrické energie. Náklady na opravy pak odpadají ve 100% výši.

Jak je možné, že je rozdíl spotřeby elektrické energie tak markantní? Jsou to moderní technologie, které srážejí energetickou náročnost na minimum – frekvenční měniče s rekuperací, stand by režimy nebo LED osvětlení. Pokud tedy vybíráte nový výtah, neváhejte se výrobce ptát a konzultovat, která kombinace komponent vyhovuje nejlépe právě vašim potřebám.

Pokud potřebujete znát budoucí náklady objektu nebo prosadit investiční záměr třeba na schůzi vlastníků, pak pro vás bude zásadní vyčíslení úspor. A jsou to opět moderní technologie, které pomohou tento problém snadno vyřešit. Stačí znát základní informace o výtahu, nákladech na opravy a elektrickou energii. Poměrně přesný výpočet pak vychází z aktuálních cen za kWh.

Report o energetické náročnosti výtahu můžete získat i vy, a to velice jednoduchým způsobem. Na níže uvedeném odkazu vyplníte základní data o vašem výtahu a aktuální spotřebě a my vám výsledný report zdarma doručíme na vaši e-mailovou adresu nebo osobně.

PRO ZÍSKÁNÍ REPORTU KLIKNĚTE ZDE.

klíčová slova:

Další podobné články

Jaká témata vás čekají v jarní sezóně Akademie pro…

Projekt Akademie pro bytové domy pokračuje i v roce 2019 s novými semináři, které přinášejí atraktivní témata z oblasti bytových domů. Semináře jsou jedinečné tím, že přestože na nich přednáší vysoce kvalifikovaní odborníci z oblasti práva a bydlení, jsou pro…

Semináře Akademie pro bytové domy již v únoru

Akademie pro bytové domy startuje další ročník. První tři semináře se konají již v únoru, a to v Hradci Králové, Pardubicích a Ostravě. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Jak funguje výtah?

Výtah je asi běžnou součástí našeho života. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jak funguje? Kde se vzal a co všechno vlastně lze nazvat výtahem?
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter