Kde naleznete kvalitní informace pro SVJ a BD?

3 min. čtení · z praxe ·

Jak svolat schůzi SVJ nebo se zorientovat ve vašem vyúčtování? Tápete v podobné problematice? Je tu pro vás diskusní portál Okolobytu.cz. Naleznete zde každý den nová diskusní vlákna, do kterých přispívají odborníci věnující se jak technické, tak právní problematice v bytových domech. Zapojte se do diskuse i vy!

Soužití v bytových domech není vždy jednoduché. Nastává řada problémů, kdy potřebujete poradit. Na stránkách www.okolobytu.cz naleznete diskusní fórum, kde můžete zdarma diskutovat jak s lidmi, kteří řeší podobnou problematiku, tak můžete požádat o radu zkušeného odborníka. Založení diskusního vlákna i jeho sledování je zdarma a jako bonus můžete na stránkách najít informace i v řadě zajímavých článků, které jsou vytvářeny taktéž s odborníky na bytové domy, SVJ a bytová družstva.

Kdo vám poradí?

V diskusním fóru vám odpovídá přes 20 zkušených odborníků. Ohledně financí a hypoték radí Ing. Dagmar Jonášová ze stavební spořitelny Raiffeisen a Ing. Ladislav Koucký z banky ČSOB, právnickou problematikou se zabývá Mgr. Lukáš Zelený, který je vedoucím právního oddělení obecně prospěšné společnosti dTest a Mgr. Jan Eisenreich vedoucí právník z portálu SVJpravnik.cz. Záštitu nad problematikou SVJ a bytových družstev přebrali JUDr. Tomáš Pacner ze společnosti RAK CZ a Ing. František Coufal, ředitel Bytového družstva Pragostav. V technických tématech se orientují Jarmila Trčková ze společnosti ista Česká republika, kde je odbornicí na oblast rozúčtování nákladů.

Nejen na internetu

Diskusním fórem to však nekončí. Každý měsíc dopodrobna rozebíráme vybrané diskusní vlákno v našem e-lettetru Okolo bytu, který po přihlášení chodí zdarma přímo do vašich e-mailových schránek. S našimi odborníky spolupracujeme v tištěném magazínu Okolo bytu, kde zodpovídají na Vaše dotazy v rubrice Co řešíme v bytových domech nejvíce. Předplatné si můžete zajistit ZDE.

 

Další podobné články

7 Důležitých kroků k úspěšné revitalizaci bytového domu

Chystáte se revitalizovat váš bytový dům? Je to zdlouhavý a náročný proces jehož zvládnutí rozhoduje o tom, jak efektivně investujete vaše peníze a jak dlouho se budete radovat z opraveného domu. Jak revitalizace probíhá a na co si dávat pozor?

​Malý byt a více úložného prostoru. Řešení najdete v…

Problémy s nedostatkem úložného prostoru zná jistě každý, kdo bydlí v menším bytě. Ty jsou totiž v dnešní době stále častěji bez sklepních prostor. Kam uložit vše potřebné, je tak ještě obtížnější. Přesto najdeme i v malém bytě řadu možností,…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter