Jak se žije v pasivních domech?
To bude hlavním tématem veletrhu FOR PASIV

5 min. čtení · Nezařazené · z praxe ·

Plánujete změnu bydlení a stále váháte, zda zvolit dům typový, nízkoenergetický nebo pasivní? Před samotnou stavební sezónou, kdy je ještě dostatek času na všechna rozhodnutí, vám cenné rady poskytnou nejen vystavovatelé veletrhu FOR PASIV, ale také majitelé již realizovaných pasivních domů. To vše od 21. do 23. ledna v PVA EXPO PRAHA na 4. ročníku veletrhu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb.

Zajímá vás, jaké jsou výhody nízkoenergetického či pasivního bydlení, kolik peněz můžete v dlouhodobém časovém horizontu ušetřit nebo na co si dát pozor při výběru stavební firmy a samotné stavbě takového bydlení? Na všechny tyto otázky najdete na veletrhu FOR PASIV odpovědi. Kromě prezentace desítky vystavovatelů bude připraven i zajímavý doprovodný program, díky kterému se dozvíte, jak se žije v pasivních domech. Centrum pasivního domu chystá Poradenské centrum, ve kterém vám odborníci pomohou s plánováním a návrhem stavby. O své zkušenosti z bydlení v nízkoenergetickém nebo pasivním domě se prostřednictvím videorozhovorů podělí i majitelé takových domů.

Velkým pomocníkem ve financování úsporného bydlení je program Nová zelená úsporám. Ten na veletrhu představí Státní fond životního prostředí. Návštěvníci tak budou mít jasno, na jak velké dotace z programu mohou dosáhnout.

V pořadí 4. ročník veletrhu FOR PASIV proběhne v multifunkčním areálu v PVA EXPO PRAHA v Letňanech souběžně s veletrhem CESTY DŘEVA, STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA v termínu od 21. do 23. ledna 2016. Součástí souběhu veletrhů bude i okresní kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

Více na www.forpasiv.cz.

Další podobné články
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter