Hliníkové zábradlí a zasklívací systémy pro bytové domy

8 min. čtení · Revitalizace domu ·

Zasklívací systém AluVista, zábradlí AluPlus s barevnou výplní

Hliníkové zábradlí

ALUMISTR nabízí hliníkové zábradlí pro balkóny a lodžie, které vychází z rámového systému AluPlus. Skládá se z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení rádi přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Naše zábradlí nabízí řadu technických řešení, které se dají vzájemně kombinovat a propojovat. Konstrukce moderního hliníkového zábradlí je kvalitní přípravou na dodatečné zasklení balkónu či lodžie pomocí rámových nebo bezrámových systémů.

Mohu si přizpůsobit zábradlí svým požadavkům

Rám hliníkového zábradlí lze rozčlenit svislými hliníkovými příčkami dle technických parametrů a přání zákazníka. Výplň MAX Exterior nabízíme v různých dekorech a barvách. Jako výplň může být rovněž použito bezpečnostní sklo s různými typy fólií. Hliníkové zábradlí je možno pro lepší výhled vodorovně předělit skleněným průhledítkem. Systém nabízí několik způsobů kotvení a různé druhy provedení.

Možnost provedení zábradlí AluPlus

Zasklívací systémy

Zasklívací systémy ALUMISTR vynikají velmi snadnou ovladatelností a minimálními požadavky na údržbu. Zasklení balkónu či lodžie rozšiřuje užitnou plochu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení. Slouží jako ochrana proti hluku, prachu, exhalacím, dešti či extrémním teplotám a představuje rovněž úsporu nákladů na vytápění bytu. Při využití bezpečnostního skla a uzamykatelné varianty zasklení je navíc účinnou překážkou proti vloupání.

Zasklívací systém AluVista v otevřené poloze

Kam si namontuji systém ALUMISTR?

Hliníkové systémy ALUMISTR najdou uplatnění v oblasti rekonstrukce nebo revitalizace panelových či rodinných domů, interiérech bytů a komerčních prostor v podobě prosklených stěn a dělících příček. Nadčasová kombinace hliníku a skla umožňuje dotvářet nezaměnitelný moderní vzhled. Hliníkové rámy je možné osadit různými typy skel či dalšími druhy výplní (např. polykarbonáty, plasty apod.).

Všechny naše systémy vynikají širokou škálou uplatnění v exteriérech i interiérech. Lze je použít pro stavbu či přestavbu hliníkových altánů, zimních zahrad, přístřešků rodinných domů, zádveří, přístaveb rodinných domů, chat, chalup, komerčních objektů či různých atypických tvarů výklenků a hliníkových konstrukcí.

Dělící příčky ve firmě ALUMISTR tvořené systémem AluPlus

Proč mám zvolit systémy společnosti ALUMISTR?

Hlavními výhodami zasklívacích systémů ALUMISTR jsou:

 • funkčnost, estetičnost, účelnost
 • rychlá a bezpečná montáž
 • snadné ovládání
 • bezúdržbový provoz
 • elegantní design
 • ochrana proti hluku, prachu, exhalacím a nepřízni počasí
 • snížení tepelných ztrát
 • dlouhá životnost
 • možnost uzamykání (kromě systémů AluVista a AluVerso lze uzamykat z obou stran)
 • inteligentní řešení odtoku vody drenážními otvory
 • všechny systémy ALUMISTR jsou řádně certifikovány

Již nemusíte zdlouhavě vybírat dodavatele jednotlivých komponentů Vašeho nového balkónu či lodžie. Společnost ALUMISTR SE Vám dokáže dodat nový balkón „na klíč“. Od zábradlí přes horní zasklení až po doplňkový sortiment (sušák na prádlo, držák truhlíků na květiny či konzole na satelit).

Kontakt:

ALUMISTR SE, U Výzkumu 603, 664 62 Hrušovany u Brna

www.alumistr.cz

alumistr@alumistr.cz, Infolinka: 800 100 907

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Mimopražské dotace se blíží. Buďte o krok napřed a…

Majitelé bytových domů mimo hlavní město jsou zatím bez dotací. Přestože by chtěli budovy rekonstruovat a zateplit s dotací, žádná v tuto chvíli není k dispozici. Bylo by ale chybou usnout na vavřínech! Pro mimopražské bytové domy se stejně jako v Praze…

Dotace IROP – žádost o finanční podporu pro mimopražské…

Víte, že letos naposledy můžete žádat o finanční podporu z dotačního programu IROP, kterou můžete využít na revitalizaci bytového domu mimo území Prahy? Příjem žádostí pro dotační podporu v rámci 78. výzvy je v plném proudu a čas na podání…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter