Fasády zateplené systémem StoTherm Classic neznají slovo reklamace

4 min. čtení · Revitalizace domu ·

StoTherm Classic je více než 50 let praxí ověřený kontaktní zateplovací systém, který je kontinuálně v čase stále zdokonalován. Jeden z nejúspěšnějších kontaktních zateplovacích systémů nabízí i objektům v našich městech a obcích jistotu a dlouholetou životnost, kterou dokládá více než 120 mil. m2 referenčních ploch.

Pozice nejúspěšnějšího fasádního systému na světě je výsledkem dokonalého sladění všech složek. K této skutečnosti mu bezpochyby dopomohly vynikající vlastnosti, ale také jeho snadné a bezproblémové zpracování. Za 50 let se navíc díky zázemí koncernu Sto  SE & Co. KGaA, který patří mezi největší celosvětové dodavatele fasádních zateplovacích systémů, vyvinul v produkt, který nad konkurencí vítězí i mimořádně vysokou spolehlivostí. Jeho počet reklamací se i přes výše uvedená čísla o objemu ploch a délce působení na světových trzích pohybuje dlouhodobě kolem nuly!

Než se blíže podíváme na samotný produkt, sluší se představit i společnost, která jej na českém trhu nabízí. U nás působí koncern Sto od roku 2002 a za tu dobu si díky kvalitním produktům a nabízeným službám udělal dobré jméno mezi realizačními firmami, architekty i investory, pro které je spolehlivým partnerem při realizaci staveb či jejich rekonstrukcích. V České republice a na Slovensku zaměstnává více než 120 lidí.

Co dělá tento systém tak unikátní? StoTherm Classic samozřejmě snižuje tepelné ztráty, vytváří vysoce odolnou ochranu vůči dešti a povětrnostním vlivům, díky mikrokapslím ve vrchních omítkách je odolný vůči mikroorganismům, zapříčiňujícím vznik řas a plísní na fasádě. Meze se nekladou ani v barevnosti, 800 barevných odstínů vzorníku StoColor Systém je více než dostačujícím základem k výběru vámi preferované barevné varianty. To určitě umí i konkurence, ale StoTherm Classic je zároveň díky svým vlastnostem odolnější proti většímu zahřívání fasády a tak je velmi vhodný pro použití nejsytějších odstínů fasády. Ani tady výčet předností nekončí. Zkouška pevnosti v ohybu dokazuje až 10-ti násobně vyšší elastičnost a odolnost systému StoTherm Classic proti tvorbě trhlin ve srovnání s minerálními systémy. Mimořádně vysoká je i jeho mechanická odolnost – i ta je až 10-ti násobně větší ve srovnání s minerálními systémy. Vysokou rezistenci proti chybám vytváří i bezcementové systémové složky, hotové k použití a racionální zpracování použitím StoSilo Comb-technologie. Odpadá diagonální armování, mezinátěry či egalizační nátěry.

Systémový přístup je od počátku hlavní zásadou Sto. Proto je StoTherm Classic výsledkem dokonalého sladění všech složek, trvajícího už více jak 50 let. Podrobnosti o společnosti Sto a zateplovacího systému StoTherm Classic najdete na www.sto.cz.

klíčová slova:
Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články

Dotace IROP pro mimopražské bytové domy pomalu končí

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný? Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již příští rok v listopadu. Jak vše stihnout a…

Jak se nespálit při investici do zábradlí a zasklení

I věci, které nejsou na první pohled vidět, ovlivňují životnost. O tom, jak dlouho si budete bezstarostně užívat investici do rekonstrukce svého balkonu, může rozhodnout třeba použití kvalitních šroubů a správného silikonu. V každém případě je potřeba nepodcenit fázi přípravy…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter