Důkladná sanace prostor zasažených požárem příjemně překvapila majitele bytu

3 min. čtení · z praxe ·

Koncem letošního léta došlo v důsledku požáru v jednom z plzeňských bytů k poškození vybavení velké části celé bytové jednotky. Požár způsobila závada na elektroinstalaci tiskárny a zasáhl téměř celou kuchyni, znehodnotil kuchyňskou linku, podlahové krytiny, okna, dveře i elektroinstalaci bytu. Vzniklé zplodiny hoření vnikly do všech prostor bytu a ten se tak stal během krátkého okamžiku prakticky neobyvatelným.

MIBAG rychle pomohl s odstraněním škod

Makléř pojišťovny, kterou majitelé bytu kontaktovali, se obrátil o pomoc s odstraněním vzniklých škod na společnost MIBAG sanace. Naši zaměstnanci se okamžitě vydali na místo, aby osobně zhodnotili množství a rozsah škod. Poté, co proběhlo odsouhlasení všech navržených prací a schválení rozpočtu pojišťovnou, se naši zkušení technici neprodleně pustili do práce.

Důkladná sanace celého bytu vyžadovala pečlivost a plné nasazení všech pracovníků. Měsíc intenzivních čisticích prací a oprav byl zakončen revizí elektroinstalace. Poté byl byt připraven k plnohodnotnému obývání. Majitel bytu byl po předání opraveného bytu příjemně překvapen kvalitou a rychlostí všech provedených prací.

Sponzor článku logo sponzora

Další podobné články
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter