Družstevní marketingové sdružení má nového předsedu

3 min. čtení · Družstevní bydlení ·

Valná hromada Družstevního marketingového sdružení Česká republika zvolila 5. ledna 2018 svém jednání Martina Kroha předsedou správní rady. Do funkce předsedy sdružení se navrací po dvouleté přestávce. Dalšími členy správní rady byli zvoleni pánové Miroslav Švarc (SBD Praha 8) a František Coufal (BD Pragostav). Valná hromada také zvolila nové složení dozorčí rady – Vladimíra Štulíka (SBD Nový Domov), který bude působit jako její předseda, a členy rady Danu Podhrázskou (SBD Severní Město) a Petra Černého (SBD Sever z Liberce).

Družstevní marketingové sdružení Česká republika sdružuje celkem 12 členů – velkých bytových družstev, která spravují více než 120 tisíc jednotek v Praze, Liberci a Strakonicích. Sdružení spolupracuje s dalšími profesními spolky, především Svazem českých a moravských bytových družstev, Sdružením bytových družstev a společenství vlastníků ČR a Sdružením nájemníků České republiky, především na přípravě a prosazování legislativních předpisů a jejich změn či metodických postupů.

Hlavními cíli Družstevního marketingového sdružení Česká republika (DMS ČR) jsou aktivity zaměřené na podporu stávajících členů a klientů členských družstev, na vytváření příležitostí pro získání nových zákazníků a na prosazování společných legislativních, obchodních či odborných zájmů členských bytových družstev. V současné době připravuje metodiku ochrany osobních údajů v podmínkách správy bytových domů.

 

klíčová slova:

Další podobné články

Družstevní, nebo vlastní byt? Kde se nám dnes bydlí…

Mít družstevní byt před lety jakoby ztratilo kouzlo a my všichni jsme najednou potřebovali mít byt ve vlastnictví. Nyní, s odstupem několika let, to už tak jednoznačná výhra není. Jaké jsou rozdíly mezi oběma typy bydlení? Ve kterých situacích a…

SVJ a problémy jejich fungování

Vlastnictví bytu se pro mnohé jeví jako nejvýhodnější forma bydlení. O každodenních situacích, které statutární zástupci SVJ řeší, obyvatelé bytů často ani neví. Řada z nich přitom může, a také často ovlivňuje, kvalitu bydlení v celém domě.

Družstevní bytová výstavba – Milovice na startu

SBD Praha připravuje další projekt dostupného družstevního bydlení. Nabídka pokračování družstevní bytové výstavby v Milovicích u Lysé nad Labem je určená především mladším rodinám a všem ostatním, kteří hledají větší byt pro potřeby vícečlenné rodiny a kterým nevadí dostupnost centra…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter