Družstevní marketingové sdružení má nového předsedu

3 min. čtení · Družstevní bydlení ·

Valná hromada Družstevního marketingového sdružení Česká republika zvolila 5. ledna 2018 svém jednání Martina Kroha předsedou správní rady. Do funkce předsedy sdružení se navrací po dvouleté přestávce. Dalšími členy správní rady byli zvoleni pánové Miroslav Švarc (SBD Praha 8) a František Coufal (BD Pragostav). Valná hromada také zvolila nové složení dozorčí rady – Vladimíra Štulíka (SBD Nový Domov), který bude působit jako její předseda, a členy rady Danu Podhrázskou (SBD Severní Město) a Petra Černého (SBD Sever z Liberce).

Družstevní marketingové sdružení Česká republika sdružuje celkem 12 členů – velkých bytových družstev, která spravují více než 120 tisíc jednotek v Praze, Liberci a Strakonicích. Sdružení spolupracuje s dalšími profesními spolky, především Svazem českých a moravských bytových družstev, Sdružením bytových družstev a společenství vlastníků ČR a Sdružením nájemníků České republiky, především na přípravě a prosazování legislativních předpisů a jejich změn či metodických postupů.

Hlavními cíli Družstevního marketingového sdružení Česká republika (DMS ČR) jsou aktivity zaměřené na podporu stávajících členů a klientů členských družstev, na vytváření příležitostí pro získání nových zákazníků a na prosazování společných legislativních, obchodních či odborných zájmů členských bytových družstev. V současné době připravuje metodiku ochrany osobních údajů v podmínkách správy bytových domů.

 

klíčová slova:

Další podobné články

Jak je to s výhodností financování družstevního bydlení?

Začátkem února v deníku Právo vyšel článek o družstevním bydlení na vzestupu. V související diskuzi se nejvíce čtenářů zarazilo nad skutečností, že jsem ve zmíněném článku zmínil výhodnost financování pořízení družstevního bytu, přičemž však tato cesta vyžaduje 25% podíl vlastních…

Kde sehnat dostupný byt v Praze a okolí? Přijďte…

Sehnat byt za dostupnou cenu v Praze nebo v okolí je téměř nadlidský výkon. Bytů se staví málo a velký zájem o bydlení šroubuje nejen ceny bytů, ale i ceny nájmů. Opatření České národní banky navíc výrazně omezují možnost získání…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter