Družstevní marketingové sdružení má nového předsedu

3 min. čtení · Družstevní bydlení ·

Valná hromada Družstevního marketingového sdružení Česká republika zvolila 5. ledna 2018 svém jednání Martina Kroha předsedou správní rady. Do funkce předsedy sdružení se navrací po dvouleté přestávce. Dalšími členy správní rady byli zvoleni pánové Miroslav Švarc (SBD Praha 8) a František Coufal (BD Pragostav). Valná hromada také zvolila nové složení dozorčí rady – Vladimíra Štulíka (SBD Nový Domov), který bude působit jako její předseda, a členy rady Danu Podhrázskou (SBD Severní Město) a Petra Černého (SBD Sever z Liberce).

Družstevní marketingové sdružení Česká republika sdružuje celkem 12 členů – velkých bytových družstev, která spravují více než 120 tisíc jednotek v Praze, Liberci a Strakonicích. Sdružení spolupracuje s dalšími profesními spolky, především Svazem českých a moravských bytových družstev, Sdružením bytových družstev a společenství vlastníků ČR a Sdružením nájemníků České republiky, především na přípravě a prosazování legislativních předpisů a jejich změn či metodických postupů.

Hlavními cíli Družstevního marketingového sdružení Česká republika (DMS ČR) jsou aktivity zaměřené na podporu stávajících členů a klientů členských družstev, na vytváření příležitostí pro získání nových zákazníků a na prosazování společných legislativních, obchodních či odborných zájmů členských bytových družstev. V současné době připravuje metodiku ochrany osobních údajů v podmínkách správy bytových domů.

 

klíčová slova:

Další podobné články

Družstevní bytová výstavba – nová příležitost k pořízení bytu

Ceny nových bytů rostou, dostupnost hypotečních úvěrů se zhoršuje, počet zájemců o přestěhování do hlavního města či jeho okolí roste a kvalitních příležitostí, jak si zajistit slušné bydlení, ubývá. To jsou nejméně pro Prahu a okolí celkem lehce ověřitelná fakta…

Družstevní bytová výstavba – Malý Háj

Družstevní bytová výstavba v poslední době znovu ukazuje své přednosti. Vedle ceny patří mezi oceňované parametry především skutečnost, že člen družstva nemusí jednat o hypotečním úvěru, nestává se dlužníkem z úvěrové smlouvy a financování vybraného bytu má zajištěno na 2+25…

Bytová družstevní výstavba je stále více populární

Začátkem října představilo SBD Praha nový projekt bytové družstevní výstavby – Malý háj v pražských Štěrboholech. Velký zájem o tento projekt předčil všechna očekávání! Aktuálně zůstává k dispozici asi tucet posledních volných bytů, takže je nejvyšší čas si pospíšit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter