Družstevní bytová výstavba – Malý Háj

3 min. čtení · Družstevní bydlení ·

Družstevní bytová výstavba v poslední době znovu ukazuje své přednosti. Vedle ceny patří mezi oceňované parametry především skutečnost, že člen družstva nemusí jednat o hypotečním úvěru, nestává se dlužníkem z úvěrové smlouvy a financování vybraného bytu má zajištěno na 2+25 let bez ohledu na svůj věk. Mezi zájemci jsou i ti, kteří družstevní byty pořizují pro své potomky, a tudíž ocení i snadný převod bytu na své blízké, ale i na někoho jiného v případě, že jejich děti nakonec upřednostní jiné bydlení.

Již devátý projekt díky velkému zájmu

Bytové družstvo však pozitivně překvapí i při správě bytového domu, kde dokáže daleko efektivněji řešit jak případné dlužníky, tak i možné sousedské spory. Díky těmto výhodám je o družstevní bydlení čím dál větší zájem.

Dokazuje to již devátý projekt nové družstevní výstavby Stavebního bytového družstva Praha – Malý háj, které od října 2017 nabízí celkem 72 bytů o velikosti 1+KK až 4+kk a 52 garážových stání. Stačí mít 25% finančních prostředku z ceny bytu.

Zahájení výstavby v dubnu

Bytové družstvo Malý Háj u tuto chvíli vyzývá registrované zájemce o členství k podání přihlášek. První vlnu zájemců o družstevní bydlení plánuje přijmout do konce ledna t.r. Projekt nových družstevních bytů tak běží podle plánu a počátkem dubna se očekává zahájení výstavby. V současné době čeká na přidělení posledních dvanáct bytů, dosud ve všech kategoriích od 1+kk po 4+kk. Vážní zájemci si však musí pospíšit, protože u některých z nich jsou již registrovány nezávazné rezervace.

Nabídka posledních družstevních bytů je zde.

klíčová slova:

Další podobné články

Družstevní bytová výstavba – nová příležitost k pořízení bytu

Ceny nových bytů rostou, dostupnost hypotečních úvěrů se zhoršuje, počet zájemců o přestěhování do hlavního města či jeho okolí roste a kvalitních příležitostí, jak si zajistit slušné bydlení, ubývá. To jsou nejméně pro Prahu a okolí celkem lehce ověřitelná fakta…

Družstevní marketingové sdružení má nového předsedu

Valná hromada Družstevního marketingového sdružení Česká republika zvolila 5. ledna 2018 svém jednání Martina Kroha předsedou správní rady. Do funkce předsedy sdružení se navrací po dvouleté přestávce. Dalšími členy správní rady byli zvoleni pánové Miroslav Švarc (SBD Praha 8) a…

Bytová družstevní výstavba je stále více populární

Začátkem října představilo SBD Praha nový projekt bytové družstevní výstavby – Malý háj v pražských Štěrboholech. Velký zájem o tento projekt předčil všechna očekávání! Aktuálně zůstává k dispozici asi tucet posledních volných bytů, takže je nejvyšší čas si pospíšit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter