Zpět na hl. stránku

Webinář I Družstevní byt si můžete dovolit

Bydlení v Praze je téměř nedostupné díky cenám a komplikovaným získáváním hypoték. Jedním z řešení může být družstevní bytová výstavba. K pořízení družstevního bytu totiž stačí 25 % vlastních zdrojů, i s jejich doplněním však lze pomoci. Zbytek majitelé splácí formou měsíčního předpisu plateb, který zpravidla nepřesahuje cenu nájemního bydlení. A hlavně, ve velké míře vlastně platíte sami sobě a tím si zvyšujete postupně hodnotu svého majetku.

Na našem webináři představíme model financování družstevního bytu v porovnání s financováním klasického nákupu a nájemního bydlení. Vše vám srozumitelně ukážeme na modelovém případu projektu družstevní výstavby, která v tuto chvíli probíhá v Klíčanech pod taktovkou SBD Praha.

Webinář se uskuteční 13. června 2019 od 18:00 ZDARMA přímo ve vašem počítači ať jste kdekoli.

Webinář povede Mgr. Martin Kroh předseda SBD Praha

Co je to webinář a jak funguje?

Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase na internetu. Nemusíte nikam chodit. Jen si uvaříte kávu, připojíte se v učenou hodinu k odkazu, který vám pošleme, a online sledujete živou prezentaci odborníka na danou problematiku.

Podívejte se, jak naše webináře probíhají. Připojení je velmi jednoduché a zvládnete ho s minimálními znalostmi práce na PC. Zaregistrujte se včas. Počet návštěvníků je omezen, abychom se mohli během webináře věnovat vašim dotazům.

Webinář již proběhl
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter