Družstevní bydlení Klíčanka

3 min. čtení · Družstevní bydlení ·

Projekt Bytového družstva Klíčanka se stavebně pomalu blíží ke svému závěru a současně ke svému životnímu startu v podobě předání klíčů novým členům družstva. Termín předání je plánován na období října či listopadu letošního roku podle toho, jak se podaří zvládnout kolaudační řízení. Jde zatím o poslední projekt z dílny SBD Praha, který nabízí výhodnou alternativu hypotečního bydlení.

Bytové družstvo Klíčanka nabízí atraktivní ceny od 52 tis. Kč za m2 bytu spolu s výjimečným provedením stavby (například velkorysé dispozice či světlost bytů, prostorné sklepy nebo podlahové topení), umístěné na přímo hranici Prahy. Družstevní byty v Klíčanech jsou jednoduše výtečným řešením pro ty, kteří chtějí vlastní bydlení, ale pražské ceny bytů a hypotéky jsou pro ně nedosažitelné. Zlepšení již tak výborné dopravní dostupnosti (cca 10 min. na stanici metra C Kobylisy) dobudováním tramvajové trasy do Zdib je pak pomyslnou třešničkou na dortu. Jde zkrátka o investici do bydlení, která se dlouhodobě vyplatí.

V rámci družstevního přístupu máte i jedinečnou možnost si vybrat svůj byt přímo na místě. Dne 14. srpna se totiž koná od 14.oo do 18.oo Den otevřených dveří přímo v Klíčanech. I Vy tak máte možnost se zaregistrovat mezi návštěvníky a na vlastní oči si prohlédnout celou rezidenci i nabízené bytové dispozice. Do té doby si můžete ze zbylých bytů nezávazně vybrat ten, který Vás nejvíce zaujme. Nabídku zatím tvoří asi dvacítka bytů. Příliš však neváhejte, ať je vůbec ještě z čeho vybírat!

Další podobné články

Bydlet v družstevním je stále populárnější

Družstevní bydlení zažívá období své renesance a zdaleka už není jen alternativou koupě bytu pro ty, kteří nedosáhnou na hypoteční úvěr. Výběr kvalitních staveb s řadou zajímavých prvků, pečlivé sledování průběhu výstavby s navazující efektivní správou bytového domu nebo široká podpora zájemcům…

Dostupné bydlení s podporou Prahy

Dne 18. června t.r. se v historických prostorách Rezidence primátora konal diskuzní kulatý stůl na téma Projekt dostupného družstevního bydlení s participací hlavního města Prahy. Setkání asi třicítky zástupců politických stran, městských částí, bytového družstevnictví a odborné veřejnosti uvedl primátor Zdeněk Hřib.…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter