Další velmi úspěšný ročník Akademie je za námi

2 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Konec roku se blíží a v případě Akademie pro bytové domy uzavíráme již 3. ročník pořádání vzdělávacích seminářů. V letošním roce jsme navštívili 7 měst České republiky díky 27 seminářům. Nejen tato vysoká čísla, ale i fakt, že zájemci by u některých seminářů zaplnili objednaný sál i dvakrát, vypovídají o tom, že řešíme opravdu to, co vás nejvíce pálí.

Co nás čeká v roce 2018?

Chceme vám za váš zájem o letošní semináře poděkovat. Přišlo vás bez mála dva tisíce, a to nás motivuje, aby Akademie pro bytové domy pokračovala i v roce 2018. Již v tuto chvíli připravujeme zajímavá témata a místa konání dalších seminářů. Můžeme vás nalákat například na témata spojená s problematiku GDPR (osobních údajů), s legislativou bydlení či budoucností bytových domů. Předpokládáme, že termíny pro jarní cyklus seminářů budou zveřejněny během ledna 2017 v elektronickém magazínu a na webu www.akademiebd.cz.

Za spolupráci také velmi děkujeme partnerům projektu, díky kterým můžete naše semináře navštěvovat zdarma a kteří nám pomáhají se zvládnutím odborných technických témat. V roce 2017 to byli:

Hlavní partneři:

Mediální partner:

Partneři:

Pořadatelem Akademie pro bytové domy je i nadále obecně prospěšná společnost Dům plný úspor spolu s Českou společností pro rozvoj bydlení za podpory Sdružením nájemníků ČR (SON). Záštitu nad Akademií poskytl státní fond rozvoje bydlení a ministerstvo pro místní rozvoj.

klíčová slova:
·

Další podobné články

Nové semináře o teple a jeho rozúčtování v bytových…

Projekt Akademie pro bytové domy pokračuje dalším cyklem vzdělávacích seminářů pro statutární orgány SVJ a BD. Tento cyklus je zaměřen na efektivní vytápění a správné rozúčtování tepla s ohledem na GDPR. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter