Čtyři trendy v zařízení interiérů pro jaro 2018.
Vyberte si!

4 min. čtení · Nezařazené ·

Co by byl domov bez stylu, ve kterém se budeme cítit dobře. Tak tady jsou: Light & Easy, Fresh & Happy, Smart & Green a Pure & Simple II. Důrazem nových trendů, přicházejících ze Světa bydlení jsou perfektně laděné barevné kombinace, které společně vytvářejí jedinečný styl. A také si vysvětlíme, proč je méně někdy více.

Light & Easy – Atmosféra prázdnin

Méně někdy znamená více. Tento trend bydlení je věcný a zdrženlivý. Pracuje se světlými kombinacemi tón v tónu, které jsou u zařízení doplněny dřevěnými prvky. Typickou barvou jsou všechny odstíny bílé, kterou oživuje svěží zelená. Paletu barev zdobí odstíny vápence, zimní modř, světle šedá a světle béžová. I nábytek se objevuje v bílé a přírodní barvě. Zajímavým doplňkem mohou být neopracované dřevěné nohy pohovky nebo houpací klec s pohodlnými poduškami. Vyskytují se zde drobné nuance, podle světla a počasí.

Fresh & Happy – Život v harmonii

Ve světě bydlení Fresh & Happy se představují stimulující barvy a jednoduchý nábytek. O faktor dobrého pocitu se zde postarají polštáře a kožešiny. Zařízení tak působí velmi harmonicky a moderně. Barvy mají unisex vlastnosti, živě spolu reagují. Souhra lehkých zelených, modrých a růžových tónů vypadá svěže a přívětivě. Drobné odstíny zelené v kombinaci s růžovou vytváří osvěžující a přátelský interiér. Styl Fresh & Happy vyjadřuje moderní, harmonický svět barev, který působí velmi mladistvě, ale vytváří příjemný pocit domova pro všechny generace.

Smart & Green – Souznění s přírodou

Barevná podívaná tohoto trendu bydlení vyvolává pocit pohody. Zářivé zelené tóny jsou doplněny modrými barevnými akcenty. Zelená barva doma navodí atmosféru jako v přírodě, rozveselí srdce i dům, její odstíny jsou svěží barvy plné optimismu. „V interiéru nesmí chybět živé, pokojové rostliny. Vzor zeleného listí je zobrazen na textilních látkách, tapetách i obrazech,“ radí Tomáš Tiurin ze Světa bydlení v Hornbachu.

Zajímavými doplňky Smart & Green jsou koberce a polštáře z přírodních materiálů. Styl Smart & Green tak vytváří přírodu mezi čtyřmi stěnami. Vyjadřuje pocit pohody, chladivou přírodní oázu odpočinku, uklidňující i oživující zároveň.

Pure & Simple II – Návrat k přírodě

Svět bydlení ve stylu Pure & Simple vytváří prostředí exotické atmosféry s konzervativními barvami. Dominují rustikální zemní a přírodní tóny, dřevěné podlahy a nábytek. Charakteristickými doplňky jsou textilní látky a ručně vyrobené příslušenství. Na dřevěné podlaze se vyjímají dekorativní koberce ze sisalu a dalších přírodních vláken. Neopracované prvky si žádají jemné doplňky. Bydlení ve stylu Pure & Simple je inspirováno dánským trendem hygge, uspořádání působí nenuceně a přívětivě. Interiér vyjadřuje pocit teplého a útulného domova.

klíčová slova:

Další podobné články

Existují dekorace a doplňky, se kterými ušetříte za vytápění.…

Dodržujete zásady ekonomického vytápění, větráte přesně tak, jak je to správně. Jste přesvědčeni, že nic už nejde zlepšit? Stále ještě máte šanci, jak výdaje za vytápění ještě trochu přiškrtit. Naše tipy navíc budou interiéru vysloveně slušet – jejich pomoc s…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter