Bezplatné služby pro SVJ a BD usnadňují rozhodování

2 min. čtení · z praxe ·

Řešíte rekonstrukci bytového domu, financování nebo potřebujete například právní pomoc?  To všechno stojí spoustu peněz. Přesto je, při troše hledání, možné získat mnoho informací zdarma. Řada dodavatelů dnes nabízí různé základní služby, posouzení, a dokonce i jednoduché právní poradenství zcela bezplatně. Tak proč toho nevyužít.

My jsme pro vás takové služby začali vyhledávat a umisťujeme je nově do sekce služby na portále www.dumplnyuspor.cz. V tuto chvíli tak u nás najdete například bezplatnou právní poradnu, studii revitalizace bytového domu, termovizní měření pro odhalení tepelných mostů, posouzení stavu výtahu nebo bezplatný návrh financování.

Další bezplatné a užitečné služby pro vás připravujeme ve spolupráci s odbornými partnery z Akademie pro bytové domy. Věříme, že vám dostatek informací může pomoct lépe se rozhodnout před tím, než se pustíte do nákladných investic nebo objednáte placené služby.

Další podobné články

Kde naleznete kvalitní informace pro SVJ a BD?

Jak svolat schůzi SVJ nebo se zorientovat ve vašem vyúčtování? Tápete v podobné problematice? Je tu pro vás diskusní portál Okolobytu.cz. Naleznete zde každý den nová diskusní vlákna, do kterých přispívají odborníci věnující se jak technické, tak právní problematice v…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter