Bezplatné služby pro SVJ a BD usnadňují rozhodování

2 min. čtení · z praxe ·

Řešíte rekonstrukci bytového domu, financování nebo potřebujete například právní pomoc?  To všechno stojí spoustu peněz. Přesto je, při troše hledání, možné získat mnoho informací zdarma. Řada dodavatelů dnes nabízí různé základní služby, posouzení, a dokonce i jednoduché právní poradenství zcela bezplatně. Tak proč toho nevyužít.

My jsme pro vás takové služby začali vyhledávat a umisťujeme je nově do sekce služby na portále www.dumplnyuspor.cz. V tuto chvíli tak u nás najdete například bezplatnou právní poradnu, studii revitalizace bytového domu, termovizní měření pro odhalení tepelných mostů, posouzení stavu výtahu nebo bezplatný návrh financování.

Další bezplatné a užitečné služby pro vás připravujeme ve spolupráci s odbornými partnery z Akademie pro bytové domy. Věříme, že vám dostatek informací může pomoct lépe se rozhodnout před tím, než se pustíte do nákladných investic nebo objednáte placené služby.

Další podobné články

Tři tipy, jak se v bytě cítit i v…

Vysoké teploty ještě umocňuje městské prostředí. Odpoledne se po práci vracíme do bytů, kde nás čeká horko. I když ale nemáme doma klimatizaci, přesto se můžeme doma cítit příjemněji.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter