Akademie pro bytové domy má do začátku prázdnin nabitý program. Co vás ještě čeká?

5 min. čtení · akademie pro bytové domy ·

Semináře a webináře Akademie pro bytové domy jsou v plném proudu. Navštívit můžete jak tradiční semináře, se kterými Akademie přijíždí i do regionů mimo Prahu, tak novinku loňského roku on-line semináře, tzv. webináře.

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP

NÁCHOD – 21. 5. 2019 od 16.00 hod. v hotel U Beránka (Masarykovo náměstí 74)

VYSOKÉ MÝTO – 23. 5. 2019 od 16.00 hod. na Gymnázium Vysoké Mýto, (nám. Vaňorného 163)

Patříte mezi majitele, kteří stále nemají svůj bytový dům zrevitalizovaný? Financovat zateplení a další energetická opatření, mimo Prahu, ještě stále můžete s pomocí dotačního programu IROP. Neotálejte však dlouho, výzva končí již tento rok v listopadu. Jak vše stihnout a na co si dávat pozor? Přijďte se poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci řádově stovek bytových domů. Na dotazy účastníků budou odpovídat odborníci z oblasti projekční přípravy, dotací, stavebních materiálů i realizace. Účastníci se tak seznámí s celým procesem revitalizace od záměru až po kolaudaci stavby.

Webináře

Technologie v bytovém domě – 22. 5. 2019 od 18:00

Uvažujete o solárních panelech, vlastní plynové kotelně nebo tepelných čerpadlech? Jaké technologie by v budoucnu neměly ve vašem bytovém domě chybět? Seznámíme vás s technologiemi, které se postupně objevují v bytových domech a k budoucnosti vytápění a přípravě teplé vody zcela jistě patří.

Dozvíte se také, z čeho se vlastně skládá cena za teplo, jak poznáte, který zdroj tepla je pro bytový dům nejvhodnější nebo jaké jsou hlavní cesty vedoucí k úsporám tepla.

Pokud vás informace o technologiích v bytových domech zajímají, zaregistrujte se, 22. května 2019 v 18:00 hod. si uvařte kávu a připojte se k našemu webináři. Získáte cenné informace v pohodlí domova a zcela zdarma.

Údržba a provoz výtahu v bytovém domě – 4. 6. 2019 od 18:00

Výtah v bytovém domě bereme jako samozřejmost a dokud jezdí, nevěnujeme mu pozornost. Stačí ovšem jednodenní výpadek a hned pochopíme, jak důležitá součást domu to ve skutečnosti je.

Co všechno musíte mít v pořádku, aby byl provoz výtahu bezpečný a neohrožoval životy obyvatel domu? Jak často se provádí revize a kontrolní zkoušky? Jaké jsou trendy v oblasti servisu výtahů? Jak může výtah předpovídat závady které ještě nevznikly a ušetřit tím majitelům spoustu peněz.

To vše se dozvíte na našem webináři, který se uskuteční 4. června 2019 od 18:00 ZDARMA přímo ve vašem počítači.

Poslední šance na modernizaci s dotací IROP

Webinář na téma Poslední šance na modernizaci s dotací IROP se uskutečnil již v dubnu. Zhlédnout ho můžete ZDE.

 

O připravovaných akcích najdete veškeré informace na webu www.AkademieBD.cz. Počet míst na seminářích i webinářích je omezen, proto doporučujeme abyste se registrovali včas. Registraci můžete provést elektronicky na stránkách www.AkademieBD.cz nebo e-mailem na akademie@dumplnyuspor.cz.

Další podobné články

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…

Akademie pro bytové domy míří se semináři do Brna…

Akademie pro bytové domy odstartovala další ročník a na v jarní sezóně nevynecháme ani návštěvu regionů. Naše kroky v dubnu a květnu míři do Olomouce a Brna. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Bydlení má problémy a je potřeba je řešit

Dostupnost a nedostatek bytů, složitá administrativa pro SVJ či dluhy v bytových domech kvůli neplatícím sousedům jsou natolik ožehavá témata, že je nutné na ně obrátit pozornost politiků. Na problematiku bydlení také poukazuje Mgr. Martin Kroh, vedoucí lektorského týmu Akademie pro…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter