Akademie pro bytové domy má za sebou další velmi úspěšný ročník

3 min. čtení · akademie pro bytové domy · semináře · z praxe ·

Konec roku je vždy dobrým důvodem pro bilancování. V případě Akademie pro bytové domy by byla škoda takovou možnost nevyžít. Ačkoliv byla Akademie původně jednorázovým projektem na zkoušku, končí již druhý ročník. O úspěšnosti svědčí čísla: 28 seminářů navštívilo téměř dva tisíce účastníků v 8 městech České republiky. Zájem o některé semináře byl dokonce takový, že by kapacitu sálu zaplnili i dvakrát.

Velmi si vážíme vašeho zájmu a motivuje nás, aby Akademie pro bytové domy pokračovala i v příštím roce. Pro statutární zástupce SVJ a BD, ale i pro všechny ostatní, které zajímá bydlení v bytovém domě, máme již připravená některá témata – můžeme vám slíbit, že budou plné důležitých informací. Jako ochutnávku můžeme zmínit například seminář na téma hluk v bytovém domě nebo stále diskutované téma peníze v SVJ.

Pořadatelem Akademie pro bytové domy je obecně prospěšná společnost Dům plný úspor spolu s Českou společností pro rozvoj bydlení a Sdružením nájemníků ČR (SON). Na projektu se dále podílí řada odborných partnerů, díky kterým můžeme organizovat semináře zatím zdarma. Mezi hlavní partnery patří společnosti DK Chemo, STO, Alumbrado, Enerevit, Raiffesien stavební spořitelna, ČEZ Teplárenská a celá řada dalších, kteří jsou uvedení na stránkách akademie. Velké poděkování patří společnosti PRE měření, díky které se většina pražských seminářů mohla uskutečnit v krásných prostorách jejich Centra služeb v Jungmannově ulici v centru Prahy.

Předpokládáme, že termíny pro jarní cyklus seminářů budou zveřejněny začátkem ledna 2017. Na konec ledna už máme na našich stránkách vypsány termíny na brněnské semináře Potížista v bytovém domě a Odpovědnost předsedy SVJ, které jsme již nestihli v letošním roce.

Sledujte na www.AkademieBD.cz aktuální informace nebo se přihlašte k odběru našeho E-magazínu.

Další podobné články

Není toaleta jako toaleta. Máte doma tu správnou?

Toaleta je tak samozřejmou součástí bytu, že o ní ani nepřemýšlíme. Také mezi toaletami jsou ale velké rozdíly. Nejde jen o design. Některé funkce a technologie toalet mohou přinášet úsporu vody a další bonusy. Můžeme také zvolit toaletu přímo na…

Semináře Akademie pro bytové domy již v únoru

Akademie pro bytové domy startuje další ročník. První tři semináře se konají již v únoru, a to v Hradci Králové, Pardubicích a Ostravě. Přijďte zdarma získat informace, za které byste jinde museli platit.

Zimní úklid chodníku – čí je to povinnost a…

První sněhové vločky nebo namrzající déšť okamžitě staví zimní úklid chodníku do popředí našeho zájmu. Vlastníci domů a pozemků se zajímají kvůli svým povinnostem, všichni dohromady pak řešíme naši bezpečnost. Odpovědnost za zimní úklid, jeho pravidla a povinnosti – to…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter