Akademie pro bytové domy má za sebou další velmi úspěšný ročník

3 min. čtení · akademie pro bytové domy · semináře · z praxe ·

Konec roku je vždy dobrým důvodem pro bilancování. V případě Akademie pro bytové domy by byla škoda takovou možnost nevyžít. Ačkoliv byla Akademie původně jednorázovým projektem na zkoušku, končí již druhý ročník. O úspěšnosti svědčí čísla: 28 seminářů navštívilo téměř dva tisíce účastníků v 8 městech České republiky. Zájem o některé semináře byl dokonce takový, že by kapacitu sálu zaplnili i dvakrát.

Velmi si vážíme vašeho zájmu a motivuje nás, aby Akademie pro bytové domy pokračovala i v příštím roce. Pro statutární zástupce SVJ a BD, ale i pro všechny ostatní, které zajímá bydlení v bytovém domě, máme již připravená některá témata – můžeme vám slíbit, že budou plné důležitých informací. Jako ochutnávku můžeme zmínit například seminář na téma hluk v bytovém domě nebo stále diskutované téma peníze v SVJ.

Pořadatelem Akademie pro bytové domy je obecně prospěšná společnost Dům plný úspor spolu s Českou společností pro rozvoj bydlení a Sdružením nájemníků ČR (SON). Na projektu se dále podílí řada odborných partnerů, díky kterým můžeme organizovat semináře zatím zdarma. Mezi hlavní partnery patří společnosti DK Chemo, STO, Alumbrado, Enerevit, Raiffesien stavební spořitelna, ČEZ Teplárenská a celá řada dalších, kteří jsou uvedení na stránkách akademie. Velké poděkování patří společnosti PRE měření, díky které se většina pražských seminářů mohla uskutečnit v krásných prostorách jejich Centra služeb v Jungmannově ulici v centru Prahy.

Předpokládáme, že termíny pro jarní cyklus seminářů budou zveřejněny začátkem ledna 2017. Na konec ledna už máme na našich stránkách vypsány termíny na brněnské semináře Potížista v bytovém domě a Odpovědnost předsedy SVJ, které jsme již nestihli v letošním roce.

Sledujte na www.AkademieBD.cz aktuální informace nebo se přihlašte k odběru našeho E-magazínu.

Další podobné články

Na východ Čech míříme s dalšími semináři

Projekt Akademie pro bytové domy pořádá další dvě akce ve východních Čechách - konkrétně v Náchodě a Vysokém Mýtě. Oba semináře se zaměří na možnost revitalizace pomocí dotace IROP. Přijďte se zdarma poradit s odborníky, kteří se podíleli na revitalizaci…

Poslední šance modernizovat bytový dům s dotací IROP I…

Vážíme si vašeho času a přinášíme proto kvalitní informace až k vám domů. Zveme vás na novou formu přednášek Akademie pro bytové domy. Jedná se o seminář vysílaný v reálném čase po internetu takzvaný webinář. Webinář se uskuteční 17. 4.…
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter