Zpět na hl. stránku

0317 I Bezplatné posouzení dotace NZÚ pro bytové domy

Získejte dotaci Nová zelená úsporám pro váš bytový dům v Praze

Chystáte se revitalizovat váš bytový dům? Chtěli byste vědět, kolik by revitalizace stála, zda je možné získat dotaci nebo kolik peněz byste mohli ročně ušetřit, když provedete energeticky úsporná opatření? Odpovědi na tyto, ale i další otázky můžete nalézt ve studii revitalizace bytového domu.

Obsahem studie je návrh opatření, která by bylo vhodné realizovat, jejich odhadovaná cena, analýza možnosti získat dotaci, model možného financování a další zajímavé informace týkající se revitalizace bytových domů. Studie je sice jen orientačním pohledem na konkrétní bytový dům, ale její hodnota je ve zkušenostech, na základě kterých vznikla. Připravili ji profesionálové, kteří pomáhali revitalizovat více než 300 bytových domů.

Víme, že revitalizace bytového domu je náročný proces a na jeho počátku je mnohdy složité rozhodování a získávání souhlasu všech, koho se tento proces dotýká. Rádi bychom vám na začátku pomohli, a proto jsme pro vás připravili dokument, který vám bude v této fázi vašeho rozhodování velmi užitečný.

„ Studii revitalizace bytového domu“ můžete až do odvolání získat pro váš dům zcela zdarma. Zanechejte nám kontakt ve formuláři dole a my se vám během několika dnů ozveme a dohodneme vše potřebné.

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Vaše údaje jsou v bezpečí.

odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter