Zpět na hl. stránku

Příprava revitalizace bytového domu s dotací

Získejte řadu užitečných informací než se pustíte do revitalizace bytového domu

Mezi takové informace patří především, zda má vůbec smysl váš dům revitalizovat, jaká opatření by bylo vhodné v rámci revitalizace udělat, kolik by to asi stálo, zda byste mohli získat dotaci, jakou úsporu by vám dotace přinesla nebo jaký by mohl být model financování.  Zajímají vás takové informace? Pokud ano, máme pro vás řešení. Ve spolupráci s naším odborným partnerem jsme pro vás zcela zdarma připravili možnost získat dokument, který se jmenuje:

STUDIE REVITALIZACE BYTOVÉHO DOMU

Tato studie obsahuje právě takové informace, které jsme zmínili na začátku a ještě mnoho dalších. Je postavena na zkušenostech z revitalizace více než 300 bytových domů a na jejím vzniku se podíleli projektanti, energetičtí auditoři, realizační firmy, specialisté na dotace i odborníci na financování. Ze zkušenosti víme, že posouzení toho co vás v rámci revitalizace čeká, by mělo být prvním logickým krokem než se rozhodnete do ní pustit.

Studii můžete až do odvolání získat, pro váš nezateplený dům, zcela zdarma. Stačí když nám zanecháte kontakt ve formuláři dole a my se vám během několika dnů ozveme a dohodneme vše potřebné.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter