Zpět na hl. stránku

Bezplatné posouzení pro revitalizaci bytového domu s využitím dotace

Kvalitní bydlení je jednou ze základních potřeb každého z nás. Je také prokázáno, že to v jakém prostředí žijeme, má velký vliv na nás i na celé naše okolí. My ve společnosti DPU REVIT si to velmi dobře uvědomujeme, a proto pomáháme majitelům měnit jejich bytové domy na lepší místo pro život. Bytový dům by ale neměl být jen hezký, ale především by měl dobře sloužit. To v našem pojetí znamená, že musí být dobře izolován bez zbytečných tepelných ztrát, připraven na jakoukoli nepřízeň počasí, chytře vytápěn a větrán. Veškeré jeho technologie musí být technicky spolehlivé a bezpečné.

Naše kancelář se zabývá činnostmi, které jsou základním předpokladem toho, aby revitalizace byla úspěšná. Majitelům bytových domů pomáháme s výběrem správných opatření, kreslíme projektovou dokumentaci, počítáme energetické úspory, připravujeme žádosti o dotace a vyřizujeme stavební povolení.

Víme, že revitalizace bytového domu je náročný proces a na jeho počátku je mnohdy složité rozhodování a získávání souhlasu všech, koho se tento proces dotýká. Rádi bychom vám na začátku pomohli, a proto jsme pro vás připravili dokument, který vám bude v této fázi vašeho rozhodování velmi užitečný. Tímto dokumentem je „Studie revitalizace bytového domu“.

Obsahem studie je návrh opatření, která by bylo vhodné realizovat, jejich odhadovaná cena, analýza možnosti získat dotaci, model možného financování a další zajímavé informace týkající se revitalizace bytových domů. Studie je sice jen orientačním pohledem na konkrétní bytový dům, ale její hodnota je ve zkušenostech, na základě kterých vznikla. Připravili ji totiž profesionálové, kteří pomáhali revitalizovat více než 300 bytových domů. Některé z nich najde v našich referencích.

„ Studii revitalizace bytového domu“ můžete až do odvolání získat zcela zdarma. Stačí, když nám zanecháte kontakt ve formuláři dole. My se vám během několika dnů ozveme a dohodneme vše potřebné.

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.
Vaše údaje jsou v bezpečí.

odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter