Zveme vás na seminář

Akademie pro bytové domy | BRNO
Potížista v bytovém domě

Obecné informace

Potížista v bytovém domě

Soužití v bytovém domě je vždy o citlivém hledání kompromisů. Je možné se ale nějak bránit, když dohoda není možná? Účastníci tohoto semináře budou s přednášejícími diskutovat o tom, jak řešit nepříjemnosti, které jim každodenně v bytovém domě otravují život. Budeme například hledat odpovědi na otázky, jak jednat s nepřizpůsobivými sousedy, jak je to se zvířaty v bytovém domě, zda lze omezit kouření, hluk nebo grilování na balkónech či jak se zbavit hmyzu z neudržovaných bytů. Seminář je pro všechny registrované účastníky zdarma. Seminář probíhá pod záštitou státního fondu pro rozvoj bydlení (SFRB).

Mgr. Martin Kroh
Předseda představenstva SBD Praha a předseda České společnosti pro rozvoj bydlení. Problematikou bydlení se zabývá 16 let, především v oblasti správy bytových domů. Přednáší v rámci vzdělávacích cyklů pro členy statutárních orgánů SVJ a BD, publikuje v médiích, v odborných časopisech o bydlení a na Portále o bydlení (SFRB), má za sebou moderování několika stovek schůzí SVJ a BD.
 JUDr. Marek Novotný
Dlouholetý zkušený advokát v oblasti práva nemovitosti, bytového práva, práva bytového spoluvlastnictví a také v právu společenství vlastníků jednotek a družstev. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Aktivně se podílí na tvorbě legislativních norem, které ovlivňují oblast bytového práva.

Datum

02.02.2017 od 17:30

Cena

Zdarma

Místo

Konferenční sál Kinosál 102 v areálu Brněnského výstaviště (BVV),
Výstaviště 405/1,
Brno

Před přihlášením na seminář se prosím seznamte s našimi zásadami pro ochranu osobních údajů.

Rezervace jsou uzavřeny.
Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter